"The Voice of Poland". Małgorzata Bernatowicz to córka Ewy Kasprzyk. Odziedziczyła urodę po mamie?

Małgorzata Bernatowicz - córka Ewy Kasprzyk i Jerzego Bernatowicza jest piosenkarką, która kilka lat temu próbowała swoich sił w "The Voice of Poland". Jak wygląda i do kogo jest podobna Małgorzata Bernatowicz? Czy odziedziczyła urodę po mamie?

Multimedia

Wiedzieliście, że Ewa Kasprzyk ma córkę? Największą pasją Małgorzaty Bernatowicz jest muzyka. Córka aktorki brała udział w kilku programach telewizyjnych, a widzowie mogli przekonać się o jej wokalnym talencie.

Ewa Kasprzyk już tak nie wygląda! Aktorka zdecydowała się na ostre cięcie! Zobacz więcej

Najpierw w 2011 roku, jako członkini grupy MashMish doszła do finału 2. edycji "Must Be The Music". Następnie próbowała swoich sił w 6. edycji "The Voice Of Poland". Po odpadnięciu z programu na etapie bitew, Gosia Bernatowicz skupiła się na tworzeniu własnej muzyki. Pod pseudonimem Carmell wzięła udział w eliminacjach do konkursu Eurowizji w 2017 roku. Jej utwór "Faces" zdobył najwięcej głosów publiczności. Carmell ma za sobą również debiut jurorski. Córkę Ewy Kasprzyk widzowie mogli oglądać w show "Śpiewajmy Razem. All Together Now".

Małgorzata Bernatowicz w "The Voice of Poland" - jak śpiewa córka Ewy Kasprzyk?

Jak wygląda i do kogo jest podobna Małgorzata Bernatowicz? Czy odziedziczyła urodę po mamie? Zobacz jej zdjęcia w galerii!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×