"The Voice of Poland". Małgorzata Ostrowska lub Beata Kozidrak nowymi Trenerkami? To możliwe!

Wiemy już, że w programach "The Voice of Poland" i "The Voice Kids" oglądać będziemy nowych Trenerów. Kto ma największe szanse zostać mentorem uczestników show? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Małgorzata Ostrowska i Beata Kozidrak w "The Voice of Poland"?

Od jakiegoś czasu w mediach pojawiają się pogłoski, iż skład trenerski w "The Voice of Poland" i "The Voice Kids" ma zostać kompletnie zmieniony. Mówi się, że w fotelach trenerskich "The Voice Kids" ma zasiąść Ania Wyszkoni, a w "The Voice of Poland" - Natalia Szreder.

Natalia Szroeder i Ania Wyszkoni nowymi Trenerkami "The Voice of Poland" i "The Voice Kids"?Zobacz więcej

Wciąż nie wiadomo, jaka będzie decyzja Telewizji Polskiej, ale giełda nazwisk już ruszyła i w mediach mówi się o kolejnych gwiazdach, które miałyby zostać Trenerami w tych programach. Podobno tę odpowiedzialną rolę miałyby przyjąć Małgorzata Ostrowska lub Beata Kozidrak! Ta druga niedawno była kapitanką jury w "Śpiewajmy razem. All Together Now", więc ma pewne doświadczenie w tego typu show.

Jednak jak twierdzi serwis "Pudelek" to Małgorzata Ostrowska ma większe szanse na fotel trenerski! Podobno w "The Voice of Poland" Trenerami mają znowu być Tomson i Baron oraz Michał Szpak, a udział Edyty Górniak wciąż jest niepewny.

Kto koniec końców zostanie trenerem w "The Voice of Poland"? Dowiemy się wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Pisze się Szroeder, Szreder się wymawia.

    05.07.2020 00:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×