"The Voice of Poland". Marcelina Zawadzka odchodzi z programu! Jest przepracowana? [ZDJĘCIA]

Marcelina Zawadzka odchodzi z "The Voice of Poland"! Młoda prezenterka od dawna wydaje się przemęczona, ale teraz nadmiar obowiązków zmusił ją do rezygnacji z jednego z programów. Co stało się z Zawadzką i gdzie będzie można ją teraz oglądać?

Multimedia

Marcelina Zawadzka już niedługo poprowadzi na TVP 2 pierwszą w Polsce edycję "Bake Off Junior". Telewidzowie będą mogli ją też zobaczyć w kolejny sezonie "Na sygnale", jednak prezenterki zabraknie w "The Voice of Poland", gdzie do tej pory poprowadziła relację zza kulis.

Martyna i Piotr rozstaną się przed ślubem? Gabi dużo namiesza! [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Po roku Miss Polonia 2011 postanowiła pożegnać się z programem. Dlaczego? Nie da się ukryć, że Marcelina jest przepracowana - prowadzi kilka programów, a od niedawna gra w serialu.

Niestety, duża liczba obowiązków zdaje się przytłaczać Zawadzką. Już od jakiegoś czasu prezenterka wydaje się przemęczona i wyczerpana. Oby decyzja o odejściu z "The Voice of Poland" pomogła jej odzyskać równowagę!

Marcelina Zawadzka i Ida Nowakowska po raz pierwszy razem. Jak się prezentują? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Kto zastąpi Marcelinę? Nowa prowadząca "The Voice of Poland" jeszcze nie jest znana. W programie pozostaną Tomasz Kammel, Maciej Musiał oraz Barbara Kurdej-Szatan. Czekamy z niecierpliwością na kolejne wiadomości!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×