"The Voice of Poland". Margaret i Piotr KaCeZet Kozieradzki wzięli ślub w Peru! Zobacz, jak wyglądała ceremonia!

Margaret i Piotr KaCeZet Kozieradzki wzięli ślub! Para muzyków pobrała się w Peru podczas kolejnej edycji Reconecction. Podczas zaślubin w Peru, Margaret i KaCeZet zostali pobłogosławieni przez szamanów! Zobacz, jak wyglądała niezwykła uroczystość.

Multimedia

Margaret pod koniec 2019 roku zmartwiła swoich fanów informacją o tym, że robi sobie przerwę od pracy i show-biznesu. Jamroży w oświadczeniu w mediach społecznościowych ujawniła, że ostatni rok okazał się bardzo kosztowny dla jej zdrowia, dlatego też postanowiła zawiesić karierę i zadbać o równowagę fizyczną i duchową.

Była uczestniczka show TVP2 zastąpi Margaret w fotelu Trenera 11. edycji?!Zobacz więcej

Margaret i Piotr KaCeZet Kozieradzki wzięli ślub!

Jak się okazało w styczniu 2020 roku, Margaret wyszła w tym czasie za mąż! Wokalistka poślubiła Piotra Kozieradzkiego, znanego lepiej jako KaCeZet. Ceremonia zaślubin odbyła się w ostatni wtorek podczas kolejnej edycji Reconecction w Peru.

Zaczynamy rok na grubo. Podczas kolejnej edycji Reconecction odbyły się warsztaty wokalne z Kacezetem i Margaret. Poza swoją pracą zawodową i osobistą podczas ceremonii miał także miejsce ślub z błogosławieństwem szamanów i warmi icaros, magicznymi pieśniami wiążącymi parę ze sobą. Finał w nocy, bez wódeczki, z zupełnie innym napitkiem.

Jak czytamy na Facebooku, Margaret i KaCeZet w trakcie ceremonii otrzymali błogosławieństwo od szamanów. Były też magiczne pieśni i tajemnicze napary. Parze życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Dolores (gość)

  Zadebiutowała gołymi d. Pami starych ludzi, nie potrafi się po polsku wysłowić a teraz ślub szamanski. Żenada brak słów!!!!!

  30.01.2020 16:14
 • Sasa (gość)

  Biedna dziewczyna,kariera mocno jej zaszkodziła mam nadzieję że kiedyś zmądrzeje ☹️

  29.01.2020 15:57
 • yygweepfu (gość)

  Jako senior,z racji wieku i doświadczenia...mogę z całą odpowiedzialnością stwierdzić,że ten świat "schodzi na psy" i rzeczywiście,jak twierdzą niektórzy - jesteśmy świadkami początków jego końca.Przeraża mnie zwłaszcza,infantylność i głupota młodych ludzi,a szczególnie tych z uniwersyteckimi dyplomami.Rzeczywistoścć skrzeczy...bo jak już ktoś zauważył,to dzisiaj nawet nie warto być głupim...bo konkurencja zbyt duża🤔🙉😝

  29.01.2020 11:41
 • Gosc (gość)

  Co niektórym to wali na mózg i to ostro...

  29.01.2020 10:06
 • Yyy (gość)

  Sram na to

  29.01.2020 09:05
 • giość (gość)

  Najpierw wystąpiła z kościoła katolickiego, teraz bierze ślub s z a m a ń s k i, co to w ogóle jest? miała się wyciszać od mediów i kariery a głupotami robi s z u m dla ciemnego ludu koło siebie. Tak to jest, jak kariera niby za granicą, a kulawa !

  29.01.2020 08:24
 • Srubka (gość)

  Trzeba mieć nie równo pod dekielkiem żeby zrobić z siebie barana .Teraz Polska powinna dowalić im specjalny podatek od głupoty aż przykro czytać takie bzdety.

  29.01.2020 08:22
 • lach (gość)

  Ciekawe gdzie będą brać rozwód? Nie wróżę im długiego pożycia bo są nienormalni. Nikt normalny nie jeździ do Peru brać szamański ślub. Jakby to było normalne to wszyscy by brali ślub w Peru.

  28.01.2020 22:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×