"The Voice of Poland". Margaret nagrała utwór z uczestnikiem. Był faworytem

Fani Margaret długo czekali na nową płytę pop gwiazdy. Album "Maggie Vision" jest już dostępny i szybko zyskał zainteresowanie słuchaczy. Wśród utworów na płycie jest wspólne dzieło wokalistki z jej podopiecznym z programu "The Voice of Poland", Stanisławem Ślęzakiem.

Multimedia

Margaret nagrała utwór z podopiecznym The Voice of Poland

Stanisław Ślęzak, podopieczny Margaret w "The Voice of Poland" był jednym z faworytów edycji show w 2019 roku. Choć wokalista nie odniósł sukcesu w programie, trenerka dotrzymała obietnicy i zaprosiła do wspólnego muzykowania. Efektem tego jest piosenka "Introwersje", która znalazła się w najnowszym albumie Margaret. Początkujący artysta jest wdzięczny za okazane wsparcie i chwali wspólne dzieło.

Zaufajcie mi, absolutny hit! Chciałbym podziękować Gosi za tak ogromną szansę i za opiekę, jaką mnie obdarzyła po programie. Bardzo starała się mi pomóc, lecz po prostu nie był to dla mnie odpowiedni moment na jakikolwiek start. Ale jak obiecała, że będziemy robić muzyczkę, tak zrobiliśmy :)) I dziś szczęśliwy, zmotywowany szansą, postaram się dzielić z wami muzyka, która jest w moim sercu - wyznał na swojej stronie Stanisław Ślęzak, który obecnie tworzy pod pseudonimem Stanislavv.

Płyta Margaret "Maggie Vision" miała ukazać się już w listopadzie ubiegłego roku, jednak pandemia koronawirusa, jak wielu artystom, pokrzyżowała plany. Ostatecznie premierę przesunięto na piątek, 12 lutego. Z kolei już dzień wcześniej na YouTube dostępny był numer "Introwersje" ze Stanisławem Ślęzakiem. Posłuchajcie:

Wśród gości na płycie jest też znana wokalistka Natalia Szroeder oraz kilku innych twórców. Od piątku dostępny jest już w sprzedaży. A tak o swoim najnowszym albumie mówi Margaret:

Mój nowy album jest na wpół słodko-gorzki. W ramach dojrzewania zaczęłam być dużo bardziej świadoma rzeczy, które wokół mnie się dzieją. Już na płycie "Gaja Hornby" były momenty, kiedy we mnie buzowało, ale teraz naprawdę tego nie uciszam i nie przypudrowuję, ale z siebie wypluwam, bo mam ku temu powody.

Zobacz galerię

Edyta Górniak straciła w pracę w programie TVP? Jest komentarz w sprawie!Zobacz więcej

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×