"The Voice of Poland". Marta Gałuszewska w europejskim rankingu Przesłuchań w ciemno [WIDEO+ZDJĘCIA]

Występ Marty Gałuszewskiej z Przesłuchań w ciemno 8. edycji "The Voice of Poland" znalazł się w rankingu najlepszych wykonań w Europie!

Multimedia

Marta Gałuszewska na Przesłuchaniach w ciemno w 8. edycji "The Voice of Poland" zaśpiewała piosenkę Eda Sheerana "I see fire". Jej występ znalazł się w zestawieniu najlepszych w Europie na kanale The Voice Global na YouTube.

Michał Szpak ocenia singiel Marty Gałuszewskiej [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Marta urodziła się w Elblągu, ma 23 lata. Od 4 lat mieszka w Trójmieście, gdzie ukończyła amerykanistykę I stopnia. Śpiewa na ulicy i w lokalach Trójmiasta oraz okolic. Kocha podróże, bo to one powodują, że nabiera oddechu. Występ tej charyzmatycznej różowowłosej dziewczyny spowodował, że wszyscy Trenerzy odwrócili się zachwyceni. Marta znalazła się w drużynie Michała Szpaka i razem z nim będzie walczyła o zwycięstwo 8. edycji.

W finale Marta zaśpiewa m.in. ze swoim Trenerem jego najnowszy singiel "Don't poison your heart". O wygraną powalczy z Mają Kapłon, Michałem Szczygłem i Łukaszem Łyczkowskim.

Ware, Górniak i Grędziński gośćmi finału! Kto wygra? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Z radością informujemy też, że Telemagazyn.pl został patronem medialnym 8. edycji "The Voice of Poland". Oznacza to, że przez cały okres trwania show znajdziecie u nas mnóstwo ciekawych materiałów - tekstów, filmów i relacji zarówno z odcinków emitowanych w telewizji, jak i zza kulis oraz przygotowań do nagrań. Tego wszystkiego szukajcie TUTAJ

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×