"The Voice of Poland". Mateusz Grędziński i Andrzej Piaseczny o wygranej. "Taka niespodzianka może zawrócić w głowie" [WIDEO+ZDJĘCIA]

Mateusz Grędziński z drużyny Andrzeja Piasecznego wygrał 7. edycję "The Voice of Poland". Zwycięzca i jego Trener zdradzili nam, jak czują się z wygraną i czy będą współpracować po zakończeniu programu.

Multimedia

Siódmą edycję "The Voice of Poland" wygrał Mateusz Grędziński z drużyny Andrzeja Piasecznego. Młody wokalista nie krył zaskoczenia podczas ogłoszenia wyników i długo jeszcze nie mógł dojść do siebie. Mieliśmy okazję porozmawiać ze zwycięzcą i jego Trenerem tuż po zakończeniu finału.

On jest zamroczony kompletnie. (...) Ja rozumiem, że taka niespodzianka może namieszać w głowie w pozytywnym tego słowa znaczeniu - skomentował Andrzej Piaseczny.

Kompletnie się nie spodziewałem, ale to się stało i dźwigam to - mówi Mateusz.

Andrzej Piaseczny, jak każdy Trener w tej edycji, napisał dla swojego finalisty singiel. Czy współpraca panów zakończy się na tym jednym utworze? Co jeszcze opowiedzieli nam Mateusz i Andrzej? Zobacz wideo:

Zobacz galerię

THE VOICE OF POLAND - CZYTAJ WIĘCEJ:

MATEUSZ GRĘDZIŃSKI WYGRAŁ 7. EDYCJĘ [WIDEO+ZDJĘCIA]
FINALIŚCI 7. EDYCJI NA PRÓBIE GENERALNEJ! KTO Z NICH WYGRA? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
  • muaaa (gość)

    Sexy sexy i jeszcze raz sexy on jest *.*

    20.02.2017 23:55
  • takie tam (gość)

    Nie obserwowałam tego programu, ale z ciekawości sięgnęłam po parę numerów z jego wykonaniem i albo było coś z odsłuchami, albo po prostu nie trafia w dźwięki. Momentami miałam wrażenie także, że "jedzie na gardle" - ale może się mylę. Wibrato mi się podoba i miejscami przebija ciekawa barwa głosu. Słyszę, że jest wiele do zrobienia. Czy jest gotowy do robienia kariery, czy ta wygrana była słuszna? Życie zweryfikuje. Najważniejsze, żeby nie opierał się tylko na muzyce i śpiewie, ale realizował się też w innych dziedzinach. Takich jak on było wielu, ale niewielu pozostało na rynku muzycznym po wygranych w tego typu programach. Życzę powodzenia i żeby twardo stąpał po ziemi.

    30.11.2016 15:00
  • fazi (gość)

    Jestem muzykiem zawodowym. Nie oglądam VoP, ale po przeczytaniu niepochlebnych komentarzy o tym uczestniku, postanowiłem posłuchać jego występów w programie. Niestety muszę się zgodzić z negatywnymi ocenami w komentarzach. Facet totalnie jedzie obok nuty: albo za wysoko, albo za nisko. Bardzo nieczysto, w górnych rejestrach same problemy z utrzymaniem głosu. Niefajne wibrato. Niestety, dla mnie bardzo przeciętny głos.

    29.11.2016 19:36
  • mp (gość)

    Mateusz gratulacje!!! masz fantastyczną osobowość, niezwykle pozytywną. Mocny głos to nie wszystko, trzeba przyciągnąć ludzi i ty to potrafisz!

    29.11.2016 10:37
  • Joanna (gość)

    Przepraszam Cię ALeksandro ale żeby stracić głos trzeba go mieć Ale nic to i tak kariery nie zrobi w odróżnieniu od Weroniki Kasi i Ani o nich będzie głośno bo mają piękne głosy

    29.11.2016 08:48
  • Magdi (gość)

    Od początku jak usłyszałam Mateusza wiedziałam , że on wygra przystojny tak jak Jego trener Super , że wygrał fajny skromny człowiek oby brał przykład z Andrzeja i żeby sodówka mu nie uderzyła do głowy Cudowni jesteście Panowie oby dwoje skromni

    28.11.2016 15:59
  • mania (gość)

    Mateusz- ,wokal zachwycający, autentyczny niesamowicie skromny człowiek, o uśmiechu prowokującym do uśmiechania się słuchając wykonu, do tego wspaniale tańczący ,jest wielkim ,,darem,, od losu....

    28.11.2016 13:24
  • nie wierzę (gość)

    coś nie tak.Były lepsze głosy.To jakaś kombinacja.

    28.11.2016 12:30
  • Gość (gość)

    Bardzo dobry wybór.Było trzeba głosować na swoich faworytów.Nie zadowoleni piszą że Mateusz bez talencie,żenada,porażka.Ale to na przesłuchaniach w ciemno obróciły się cztery fotele- to coś znaczy.Mateusza miło słuchać i oglądać.

    28.11.2016 12:02
  • Aleksandra (gość)

    Przepraszam Cię bardzo ale chyba masz coś ze słuchem bo powiedziała wyraźnie że stracił głos.

    28.11.2016 11:51
  • Joanna (gość)

    Przepeaszam ale jest coś nie tak właśnie oglądałam pytanie na śniadanie ,gościem był Mateusz poproszony o zaśpiewanie dla widzów -odmówił.Chyba jednak nie umie śpiewać -i jak się teraz czują Ci którzy na niego głosowali?

    28.11.2016 11:01
  • Wojciech Lulka (gość)

    Wydaje mi się,że w audycji The Voice of Poland miarka się przebrała. Czy to jest w porządku, że miernej jakości wokalista - juror wylansował i doprowadził do zwycięstwa podobnie przeciętnego wokalistę ? Wokalista nie krył zaskoczenia podczas ogłaszania wyniku i słusznie ... Każdy z wokalistów występujący w finale i półfinale posiadał lepszy wokal niż elektroniczny zwycięzca. Moim zdaniem, dla elektronicznych głosowań, zwycięzca powinien otrzymywać specjalną nagrodę ale nie pierwsze miejsce. Jak można tu lekceważyć rolę jurorów. To oni powinni wyłonić zwycięzcę. Jak to jest możliwe, że 16-letnią konkurętkę w finalę ubrano jak "półtora nieszczęścia". Dla mnie osobną kwestią jest rzetelność wyników elektronicznego głosowanie ... Zwracam się w tym miejscu do pana Wolskiego z prośbą o napisanie wiersza do audycji " W TyleWizji" Podpowiadam temat o możliwości wprowadzenia elektronicznego głosowania w Konkursie Szopenowskim, w Konkusie Wieniawskiego, a w szczególności w głosowaniach w Sejmie i w Senacie. Po co nam juroży, posłowie i senatorowie ? Niech poprostu sobie siedzą na wizji ! Z poważaniem - Wojciech Lulka ze Szczecina

    28.11.2016 10:23
  • zadowolona (gość)

    od początku bardzo kibicowałam Mateuszowi i bardzo się cieszę ze wygrał. Nie rozumiem szumu że wszystko ustawione gdyż Mateusz ma najwiecej fanów na wszelkich socialmediach i to właśnie ONI na niego głosowali. Muzyka jest głownie dla ludzi ,,mlodszego" pokolenia bo to oni głownie jej słuchają. Nie uwłaczam tu talentowi Ani która śpiewa naprawdę rewelacyjnie ale miała już swą szanse kilka razy a ponadto dorównuje jej Weronika młodsza o połowę która zapewne się rozwinie za kilka lat i zmiotłaby już Anię ze sceny. Dlatego Mateusz gratuluje z całego serducha, powodzenia i czekam na płytę i trasę <3

    28.11.2016 09:41
  • Głodzilla (gość)

    Ten Mateusz słaby jest.

    28.11.2016 09:26
  • aka (gość)

    Bardzo słaba edycja "VofP", za sprawą wypalonego do cna jury

    28.11.2016 09:15
  • zadowolona z wynku (gość)

    Ciekawe czy Ci którzy tak narzekają na wynik wysłali choć jednego smsa na swojego faworyta. Pewnie nie, a teraz narzekają. Trzeba bylo odrzałować te kilka złotych i wspierać swoich. A tak to tylko narzekanie zostalo. Ja wysłalam kilka smsów na Mateusza bo uważam, że był najlepszy. Tylko dobry głos to nie wszystko, trzeba mniec to coś co zainteresuje publicznosć. Brawo Mateusz. Gratuluję i trzymam kciuki za Ciebie.

    28.11.2016 08:51
  • zadowolona z wynku (gość)

    Ciekawe czy Ci którzy tak narzekają na wynik wysłali choć jednego smsa na swojego faworyta. Pewnie nie, a teraz narzekają. Trzeba bylo odrzałować te kilka złotych i wspierać swoich. A tak to tylko narzekanie zostalo. Ja wysłalam kilka smsów na Mateusza bo uważam, że był najlepszy. Tylko dobry głos to nie wszystko, trzeba mniec to coś co zainteresuje publicznosć. Brawo Mateusz. Gratuluję i trzymam kciuki za Ciebie.

    28.11.2016 08:51
  • ania (gość)

    Gratulacje Mateusz jestes wielki czekam na plyte:)!!!

    27.11.2016 20:05
  • ania (gość)

    Nastepnym razem za nim Pani Renato wyzwie Pani kogos od zera niech Pani spojzy najpierw na siebie czy moze to Pani nim nie jest tak podle wyzywajac kogos.

    27.11.2016 20:03
  • ania (gość)

    Oj bardzo duze w zyciu przykrosci nie ktorzy ludzie komentujacy tu musieli zaznac, jak patrzac na Mateusza i slyszac go stwierdzaja ze to beztalecie. Zal mi was ze jestescie takimi zgoszknialymi osobami, ktorych wydaje mi sie ze nie wiele w zyciu by zadowolilo tylko ewentualnie podle jezdzenie po kims i obrazanie. On ma zycie w sobie radosc, ktora zaraza od pierwszego zobaczenia patrzac na niego i sluchajac go chce sie usmiechac. Wiele razy na forach powtarzalam i jeszcze raz powtorze warsztat sie wycwiczy ale osobowosci nie zdobedziesz na zyczenie.

    27.11.2016 19:54
NowszeStarsze