"The Voice of Poland". Mateusz Grędziński zachwycił widzów i trenerów mimo problemów technicznych. Zobacz jego występ [WIDEO+ZDJĘCIA]

Wielkie emocje wzbudził 2. odcinek LIVE "The Voice of Poland". Podczas występu Mateusza Grędzińskiego pojawiły się problemy techniczne. Mimo wszystko występ młodego wokalisty zachwycił widzów i jurorów.

Multimedia

Mateusz Grędziński podczas 2. odcinka LIVE "The Voice of Poland" chciał zaprezentować nie tylko swoje umiejętności wokalne, ale i taneczne. Miał do tego doskonały utwór: "Cake By The Ocean". Andrzej Piaseczny nie ukrywał, że martwi się, że jego podopieczny rzuca się na zbyt głęboką wodę decydując się na choreografię.

Na występ Mateusza trzeba było czekać aż do końca odcinka. Niestety, kiedy wokalista pojawił się na scenie, wystąpiły problemy techniczne - przez pół jego występu nie działał mikrofon! Mateusz nie poddał się i nie przerwał swojego wykonu. W połowie utworu wokalista dostał nowy mikrofon i w końcu można było usłyszeć jego głos. Następnie na scenie pojawiła się Barbara Kurdej-Szatan, która zaproponowała, aby uczestnik zaśpiewał pierwszą część piosenki a capella. Trenerzy byli zachwyceni!

Wybrnąłeś z tego jak mistrz. Pełen profesjonalizm na scenie! - ocenili chłopaki z Afromental.

Andrzej Piaseczny był dumny ze swojego podopiecznego.

Ja umarłem, kiedy okazało się, że ten mikrofon nie działa. Mateusz bardzo ci dziękuję, że mnie wskrzesiłeś w drugiej zwrotce.

Występ i postawa Mateusza spodobała się także widzom, którzy oddali na niego najwięcej głosów i tym samym awansował on do półfinału.

Zobacz galerię

Zobaczcie "Cake By The Ocean" w wykonaniu Mateusza Grędzińskiego:

THE VOICE OF POLAND - CZYTAJ WIĘCEJ:

WYSTĘPY NA MIARĘ FINAŁU W 2. ODCINKU LIVE [WIDEO+ZDJĘCIA]
MATEUSZ GRĘDZIŃSKI FAWORYTEM PO POWROCIE DO PROGRAMU? TO ON WYGRA? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×