"The Voice of Poland". Mateusz Krautwurst, Mario Szaban, Kasia Dereń, Kamil Bijoś i inni zarażają pozytywną energią jako Projekt FEELiNG

Mateusz Krautwurst, Mario Szaban, Kasia Dereń, Kamil Bijoś i inni wokaliści znani m.in. z "The Voice of Poland" stworzyli Projekt FEELiNG i nagrali piosenkę "Feeling", poprzez którą chcą zarażać pozytywną energią.

Multimedia

Wokaliści prezentują Projekt FEELiNG

W sieci pojawił się już teledysk do piosenki "Feeling", która została nagrana przez wokalistów tworzących Projekt FEELiNG. W opisie przedsięwzięcia czytamy:

Projekt FEELiNG powstał w czasie pandemii z inicjatywy Pati Gola i Mario Szabana. Mario napisał muzykę, a Mateusz Krautwurst tekst. Niesamowici muzycy, którzy wzięli udział w tym przedsięwzięciu nagrywali partie instrumentalne w swoich domach. Nad całością czuwał Mario Szaban, produkując ''Feeling''. Wokaliści to giganci soulowego śpiewania w Polsce. Warto wiedzieć, że ten projekt nie ma podłoża komercyjnego i jest złożony z czystej sympatii artystów, którzy doskonale bawili w studiu nagrań i na planie teledysku w UV Studio (Warszawa).

W projekcie udział wzięli wokaliści, których widzowie kojarzyć mogą m.in. z The Voice of Poland". Są to: Patrycja Gola, Mario Szaban, Monika Urlik, Ania Szarmach, Kasia Dereń, Nick Sinckler, Jasiu Radwan, Daniel Wojsa, Adam Krylik, Ewelina Kordy, Michał Rudaś, Natalia Lubrano, Irena Kijewska, Kamil Bijoś, Konrad Biliński (Archie Shewsky) i Mateusz Krautwurst. Trzeba przyznać, że piosenka wprawia w naprawdę dobry nastrój!

Michał Rudaś wyznał, że jest gejem. "Jestem człowiekiem, a nie żadną ideologią"Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×