"The Voice of Poland" - najlepsze występy. TOP15 najczęściej oglądanych piosenek w wykonaniu uczestników!

Wielu uczestników programu "The Voice of Poland" zrobiło wielką karierę! Ich występy w programie cieszyły się także duży zainteresowaniem ze strony internautów! Sprawdźcie nasz ranking TOP15 najczęściej oglądanych występów w sieci!

Multimedia

"The Voice of Poland" to obecnie najpopularniejszy program muzyczny w Polsce! Wykonawcy z całego kraju walczą o tytuł najlepszego polskiego głosu, 50 tysięcy złotych i kontrakt płytowy! Które występy uczestników cieszyły się największą popularnością? Sprawdźcie naszą galerię!

"The Voice of Poland" - najbardziej znani uczestnicy

Wielu spośród uczestników dotychczasowych edycji programu zrobiło wielką karierę w muzyce i szeroko pojętym show-biznesie. Warto wymienić tu chociażby takich wokalistów jak Sarsa, Natalia Nykiel, Rafał Brzozowski, Anna Karwan, Mateusz Ziółko, Antek Smykiewicz czy Kasia Sawczuk! Widać wyraźnie, że "The Voice of Poland" jest prawdziwą kopalnią gwiazd, a żaden inny program muzyczny nie może się z nim równać!

Margaret oficjalnie w jury w programu! Znamy wszystkie składy jurorskie!Zobacz więcej

"The Voice of Poland" na YouTube

Występy uczestników po emisji odcinka udostępniane są na portalu YouTube. Wiele z nich cieszy się ogromną popularnością wśród fanów, a liczba wyświetleń niektórych z nich przekroczyła nawet 10 milionów, co jest bardzo dobrym wynikiem jak na polskie warunki! Takiej ilości odsłon nie powstydziliby się nawet niektórzy polscy i zagraniczni wokaliści z samego topu!

W naszej galerii znajdziecie 15 najlepszych występów z programu "The Voice of Poland", które zdobyły najwięcej odsłon na portalu YouTube! Pierwsze miejsce Was zaskoczy!

Zobacz galerię

Piotr Cugowski o tym, dlaczego nie wystąpiłby w "The Voice of Poland":

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×