"The Voice of Poland". Natalia Kukulska wyśmiewa operacje plastyczne w nowym klipie "Rekonstrucja"? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Początek stycznia 2019 to czas, gdy swoją premierę ma teledysk do utworu byłej Trenerki "The Voice of Poland", Natalii Kukulskiej pt. "Rekonstrukcja". Piosenka pochodzi z wydanego we wrześniu 2017 roku albumu Artystki "Halo tu Ziemia".

Multimedia

Obraz do piosenki "Rekonstrukcja" Natalii Kukulskiej porusza dość trudny i dyskusyjny temat, który ubrany w artystyczna formę, staje się mniej dosłowny i pozostawia pole do interpretacji. Rzecz o podejściu do mijającego czasu, o walce za wszelką cenę o młody, idealny wygląd, którego kanony doprowadziły do produkcji klonów.

Natalia Kukulska i Andrzej Piaseczny śpiewają Ciechowskiego! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Dlaczego za wszelką cenę, często kosztem zdrowia i narażając się na niebezpieczeństwo, okaleczamy ciało? Szukamy szczęścia stawiając na coś bardzo nietrwałego i wydaje nam się, że ta powierzchowna rekonstrukcja będzie do niego kluczem. "Podnieść na duchu muszę ducha (… ) bo wciąż na ducha jest posucha" - tym przesłaniem kończy się utwór.

Tekst utworu jest autorstwa Natalii Kukulskiej, zaś muzykę stworzyła wspólnie z mężem, Michałem Dąbrówką. Natalia jest też autorką koncepcji teledysku a za scenariusz i współreżyserię odpowiada jej wieloletnia przyjaciółka, Patrycja Woy. "Rekonstrukcja" to obraz, którego artystki pragnęły się podjąć również jako kobiety. Kobiety, które obiecały sobie nie dać się zwariować presji młodego wyglądu za wszelką cenę.

Jaką trenerką jest Natalia Kukulska? Ania Karwan płacze, gdy o niej mówi! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • twertyuikolp;' (gość)

    prawda , jaka kobieta nie idzie z duchem czasu.

    02.01.2019 23:19

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×