"The Voice of Poland". Natalia Nykiel zawiesza karierę! Popularna wokalistka wyjeżdża za granicę!

Natalia Nykiel z 2. edycji "The Voice of Poland" po imponujących pięciu latach na polskiej scenie muzycznej postanowiła zawiesić karierę. Popularna wokalistka wyjeżdża za granicę. Czym będzie się teraz zajmować?

Multimedia

Natalia Nykiel swoją przygodę z polskim przemysłem muzycznym zaczynała w 2013 roku. To wtedy pojawiła się na Przesłuchaniach w ciemno do 2. edycji "The Voice of Poland". Muzycznego show nie udało się jej wygrać (dotarła do finału), ale to nie przeszkodziło jej w odniesieniu gigantycznego sukcesu. We wrześniu 2014 ukazał się jej debiutancki album Lupus Electro, nagrany we współpracy z takimi artystkami, jak: Kasia Nosowska, Paulina Przybysz, Karolina Kozak. Album wyprodukował Michał „Fox” Król odpowiedzialny m.in. za produkcję albumów Marii Peszek. Utwory "Bądź duży" i "Error" uzyskały status diamentowych singli. Jej drugi album "Discordia", który ukazał się 20 października 2017 roku również cieszył się uznaniem fanów i krytyków.

Natalia Nykiel śpiewa dla Disneya [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Ważnym wydarzeniem w karierze Natalii Nykiel był występ w łódzkiej Atlas Arenie podczas koncertu zespołu 30 Seconds to Mars z trasy The Monolith Tour. Wokalistka w duecie z Jaredem Leto wykonała wtedy utwór „Dangerous Night”.

Oni odnieśli sukces po programie! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Natalia Nykiel zawiesza karierę!

Natalia Nykiel po imponujących pięciu latach na polskiej scenie muzycznej postanowiła zawiesić swoją karierę. Wokalistka poinformowała o tym za pośrednictwem Instagrama.

Planowałam to sobie już tak naprawdę od kilku lat i w końcu się to spełnia. Mianowicie studia za granicą. Dziś jesteśmy w Poznaniu. To bardzo ważny koncert, szczególny, ponieważ to nasz ostatni koncert w tym roku. Już jutro tak naprawdę wyjeżdżam, więc chciałam wam bardzo podziękować za to, co się wydarzyło [...] Obiecuję wam, że wrócę szybciej niż myślicie, że wrócę ze zdwojoną siłą, pełna energii. [...] Trzymajcie kciuki za mnie. - mówi na nagraniu Natalia Nykiel.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×