"The Voice of Poland". Niespełniona miłość Margaret na Przesłuchaniach w ciemno! Tadeusz Seibert przejdzie dalej?

Przed laty dał kosza Margaret. Teraz wystąpi w "The Voice of Poland"! Jak zareagowała Trenerka, gdy zobaczyła na scenie Tadeusza Seiberta? Zobacz fragment występu Przesłuchań w ciemno!

Multimedia

"The Voice of Poland" w soboty o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

- Jak zobaczyłam, że to jesteś ty, tak mi serce zabiło… - powiedziała zaskoczona Margaret tuż po tym, gdy na scenie zaśpiewała dawna, niespełniona miłość trenerki "The Voice of Poland". Jednym z uczestników jubileuszowej edycji muzycznego show TVP2 będzie Tadeusz Seibert, który na co dzień uczy śpiewu w swojej szkole wokalnej.

Kamil Bednarek oraz Baron i Tomson o tym, kto z kim kłócił się na planie!Zobacz więcej

Okazuje się, że największa pasja Tadeusza - muzyka, przed laty skrzyżowała jego drogi z Margaret, obecną trenerką "The Voice of Poland". - Historia jest taka, że razem jeździliśmy na wszystkie festiwale. Myśmy trochę razem zaczynali... - zdradziła Margaret, a to wyznanie bardzo zaintrygowało Michała Szpaka, Kamila Bednarka oraz Tomsona i Barona z zespołu Afromental, którzy postanowili dowiedzieć się więcej na temat relacji Margaret z Tadeuszem Seibertem.

- Ja lat dziesięć, no… jedenaście. Tadzik też jedenaście. Tadzik wtedy był zainteresowany innymi dziewczynami a ja byłam Tadzikiem. Ja go chciałam on mnie nie chciał! - opowiedziała z nostalgią Margaret. Występ Tadeusza Seiberta spodobał się wszystkim trenerom muzycznego show. Do czyjej drużyny zdecyduje się pójść uczestnik? Wybierze Margaret czy znów da jej kosza?

Uczestnik zaśpiewał osobistą piosenkę Kamila Bednarka. Jak zareagował Trener?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×