"The Voice of Poland" sezon 7. Mannequin Challenge zapowiada wielki finał! Kto wystąpi z uczestnikami? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Wielkimi krokami zbliża się finał 7. edycji The Voice of Poland"! FInaliści zaśpiewają premierowe single oraz wystąpią z gwiazdami. Na scenie nie zabraknie gości specjalnych. Finał zapowiada modny ostatnio Mannequin Challenge!

Multimedia

"THE VOICE OF POLAND" - FINAŁ 7. EDYCJI W SOBOTĘ, 26.11.2016 O GODZ. 20:05 W TVP2!

W finale 7. edycji "The Voice of Poland" zmierzą się cztery osoby: Anna Karwan (drużyna Natalii Kukulskiej), Katarzyna Góras (drużyna Marii Sadowskiej), Weronika Curyło (drużyna Tomsona i Barona) oraz Mateusz Grędziński (drużyna Andrzeja Piasecznego). Kto z nich otrzyma tytuł najlepszego głosu w Polsce? Sobotni finał widzowie z pewnością zapamiętają na długo. Będą momenty wzruszeń, radości i wielkie emocje, które sięgną zenitu. Finaliści po raz pierwszy w historii programu "The Voice of Poland" zaśpiewają premierowy singiel stworzony przez swojego Trenera.

Gwiazdy wielkiego Finału

Oprócz występów solo, uczestnicy zaśpiewają także w duetach – z Trenerem oraz wspólnie z gwiazdami polskiej estrady. W słynnych muzycznych duetach zobaczymy: Weronikę Curyło z Kayah, Anię Karwan z Kubą Badachem, Katarzynę Góras z Grzegorzem Skawińskim oraz Mateusza Grędzińskiego z Margaret. Rywalizacja będzie zacięta aż do ostatniej minuty. Powód? Podczas odcinka finałowego po każdej rundzie odpadnie jeden z finalistów. Na tym nie koniec wielkich emocji. Na muzycznej scenie „The Voice of Poland” wystąpią także gwiazdy specjalne: Kortez, polski wokalista znany z takich przebojów jak "Zostań", "Od dawna już wiem", "Z imbirem" oraz finalistka 2. edycji "The Voice of Poland" Natalia Nykiel. Bez wątpienia to właśnie do niej należał rok 2015, o czym świadczy popularność płyty "Lupus Electro" i ilość wyświetleń na YouTube utworu "Bądź Duży". W Finale 7. edycji "The Voice of Poland" wokalistka zaprezentuje swój najnowszy singiel.

Final countdown!

O tym, kto wygra program zadecydują wyłącznie widzowie. Linie SMS-owe będą otwarte przez cały tydzień, dlatego już od poniedziałku widzowie mogą wysyłać SMS-y na swoich faworytów pod numer 7350: Ania Karwan SMS o treści 16, Katarzyna Góras SMS o treści 8, Weronika Curyło SMS o treści 4, Mateusz Grędziński SMS o treści 12.

Co jeszcze czeka na widzów w finałowym odcinku 7. edycji "The Voice of Poland"? Który z Trenerów zaprowadzi swojego podopiecznego po zwycięstwo? Rekordzistką jest Maria Sadowska, ale czy uda jej się wygrać po raz czwarty? A może tym razem wygra uczestnik z drużyny debiutującej Natalii Kukulskiej lub jednego z doświadczonych Trenerów – Andrzeja Piasecznego albo Tomsona i Barona?

THE VOICE OF POLAND - CZYTAJ TAKŻE:

FINALIŚCI ZAŚPIEWAJĄ PREMIEROWE PIOSENKI PRZYGOTOWANE PRZEZ TRENERÓW! [WIDEO+ZDJĘCIA]
WERONIKA CURYŁO CZARNYM KONIEM PROGRAMU? JEJ PÓŁFINAŁOWY WYSTĘP ZACHWYCIŁ! [WIDEO+ZDJĘCIA]
FALA KRYTYKI NA ANDRZEJA PIASECZNEGO PO PÓŁFINALE. CO ON NA TO? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×