"The Voice of Poland" sezon 8. Łukasz Łyczkowski od Tomsona i Barona czarnym koniem show? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Finalistą Barona i Tomsona w 8. edycji "The Voice of Poland" jest Łukasz Łyczkowski. Czy rock'n'rollowiec wyrasta na czarnego konia programu?

Multimedia

Łukasz Łyczkowski to prawdziwa rock'n'rollowa dusza w 8. edycji "The Voice of Poland". W półfinale pokonał znakomitą Sabinę Mustaevę i to on powalczy o zwycięstwo drużyny Tomsona i Barona.

Selfie, brukselka i rozerwana spódnica, czy kulisy półfinału! [WIDEO]Zobacz więcej

Brak Sabiny w finale programu dla wielu może być zaskoczeniem. Na pewno jest dla samego Łukasza, który przyznał się nam, że nie wierzył, że dojdzie dalej niż do Nokautów. Każdy kolejny odcinek NA ŻYWO był dla niego niespodzianką i wielką radością jednocześnie. Teraz wystąpi w finale!

Okazuje się, że Łukasz zyskał wielu fanów. Także przebywająca z uczestnikami na backstage'u Marcelina Zawadzka wyznała, że mocno trzyma kciuki właśnie za Łukasza. Co natomiast mówią o nim jego Trenerzy? - Łukasz ma w sobie faktor prawdziwości. Nie chce pokazać ludziom więcej, niż ma do dania - zauważa Tomson. - Łukasz ma też niesamowitą kulturę osobistą - dodaje Baron.

Michał Szpak ocenia singiel Marty Gałuszewskiej [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Z radością informujemy też, że Telemagazyn.pl został patronem medialnym 8. edycji "The Voice of Poland". Oznacza to, że przez cały okres trwania show znajdziecie u nas mnóstwo ciekawych materiałów - tekstów, filmów i relacji zarówno z odcinków emitowanych w telewizji, jak i zza kulis oraz przygotowań do nagrań. Tego wszystkiego szukajcie TUTAJ

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×