"The Voice of Poland" sezon 8. Marta Gałuszewska i Michał Szpak tuż po finale [WIDEO+ZDJĘCIA]

Finał 8. edycji "The Voice of Poland" za nami! Triumfowali Marta Gałuszewska i Michał Szpak. Zobacz, co powiedzieli nam tuż po ogłoszeniu wyników!

Multimedia

W 8. edycji "The Voice of Poland" Najlepszym Głosem w Polsce została Marta Gałuszewska – dziewczyna z różowymi włosami, która rozkochała w sobie miliony Polaków. Ta uczestniczka nigdy się nie poddaje, a sprawy zawsze bierze w swoje ręce. Bez wątpienia jest to najbardziej oryginalna wokalistka tej edycji programu.

Znamy zwycięzcę 8. edycji! Kto okazał się najlepszym głosem w Polsce? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W jej delikatnym głosie i wrażliwości muzycznej można się zakochać. W odcinkach LIVE emocje, które wzbudzała nie malały. Zawsze idzie pod prąd i z każdego etapu programu wychodziła obronną ręką, by wreszcie stanąć w szranki z Mają Kapłon, Michałem Szczygłem i Łukaszem Łyczkowskim. To właśnie Wielki Finał był prawdziwym popisem jej wokalnych umiejętności.

Podczas finałowego wieczoru, miała okazję zaśpiewać cover utworu Miley Cyrus "Jolene" oraz ponadczasowy przebój zespołu Varius Manx „Zanim zrozumiesz”. Dodatkowo, wspólnie ze swoim Trenerem, Michałem Szpakiem, zaśpiewała najnowszy singiel artysty "Don’t Poison Your Heart". Ostatecznie to właśnie Marta Gałuszewska poznała smak sukcesu i otrzymała tytuł "Najlepszego Głosu w Polsce", kontrakt płytowy z Universal Music Polska oraz czek o wartości 50. tysięcy złotych. Jak Marta i Michał komentowali swoje zwycięstwo? Zobacz wideo!

Marta Gałuszewska będzie śpiewała piosenki do bajek? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Telemagazyn.pl był patronem medialnym 8. edycji "The Voice of Poland". Oznacza to, że znajdziecie u nas mnóstwo ciekawych materiałów - tekstów, filmów i relacji zarówno z odcinków emitowanych w telewizji, jak i zza kulis oraz przygotowań do nagrań. Tego wszystkiego szukajcie TUTAJ

Komentarze

Skomentuj
 • dominika (gość)

  tez sie zapisuje na polend a czy bedzie edyta ?

  11.04.2018 14:12
 • jacek (gość)

  gratulacje i powodzenia w dalszej kontynuacji co robicie.

  14.01.2018 21:30
 • Renata (gość)

  Kocham Szpaka i wszystko co robi

  27.11.2017 13:26
 • Wiktoria (gość)

  Zgadzam sie.Michal ma cudowny glos( Magda dobrze wybrala trenera!!! A wspolny ich wystep zafascynowal mnie(64 lata mam .jestem fanka Niemena od nascie lat a Michal ujal mnie! wykonaniem "Dziwny jest ten swiat od tamtego momentu kibicuje Michalowi)

  27.11.2017 08:39
 • Bożena (gość)

  Nareszcie wygrała osoba, która naprawdę potrafi śpiewać. Wczorajszy wspólny występ Michała i Marty był najlepszy w tej edycji Voica!

  26.11.2017 23:18
 • marta (gość)

  przyszdl wygral tylko Michał tak potrafi .. szacun i chyle czola twojej osobie Michał

  26.11.2017 20:31
 • gfghfhn bnm (gość)

  Maciej Modzelewski: obecna władza zostanie obalona! https://www.youtube.com/watch?v=ZyPgcKODIwA

  Maciej Modzelewski: o Intronizacji Pana Jezusa na Króla Polski https://www.youtube.com/watch?v=Gb3PeLFi0sc

  26.11.2017 17:07
 • fsdfdsfsd (gość)

  Ilona Róża: wkrótce zagłada atomowa USA i Londynu! Nuclear attack in America and London soon! https://www.youtube.com/watch?v=QyKfuMjYfac

  26.11.2017 17:06

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×