"The Voice of Poland" sezon 8. odc. 5 i 6. Seksowna Martita i rock'n'rollowa mama na Przesłuchaniach w ciemno! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Po tygodniowej przerwie czas na nowe odcinki "The Voice of Poland"! Kto pojawił się na scenie Przesłuchań w ciemno i którzy Trenerzy zyskali nowe osoby do swoich drużyn?

Multimedia

Jako pierwszy w tym odcinku "The Voice of Poland" na scenie pojawił się 21-letni Mateusz Wiśniewski, który zaśpiewał "Warszawski sen" z repertuaru Czesława Niemena. Podczas jego występu odwrócili się Andrzej Piaseczny i Michał Szpak. - Nie jestem podejrzewany o to, że mam dużo wspólnego ze złem, ale cicha woda brzegi rwie, dlatego zapraszam Cię moją ścieżką - powiedział później Andrzej. Mateusz zdecydował się jednak dołączyć do drużyny Michała.

Rockandrollowa mama na Przesłuchaniach w ciemno! Przejdzie dalej? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Paweł Pojasek ma 22 lata,, a jego pasją - poza śpiewaniem - są samochody. Na scenie "The Voice of Poland" Paweł zaprezentował utwór "I feel it coming" z repertuaru The Weekend i Daft Punk. Niestety, żaden z Trenerów nie zdecydował się odwrócić. - Był feeling, ale było bardzo nieczysto - zauważyła Maria Sadowska. Następna zaśpiewała Natalia Krzysztofik, która wybrała piosenkę "Napraw" zespołu LemOn. - To było przekombinowane - wskazała Maria, a Tomson dodał: - Jest nad czym pracować. Czas na Agnieszkę Seweryn. Podczas jej wykonania "Be the one" Dua Lipa, odwrócili się Maria i Andrzej. - Jesteś bardzo miłym prezentem energetycznym - powiedział Andrzej. Mimo to, Agnieszka wybrała Marię.

Kirill z Białorusi zaśpiewał piosenkę Gorana Bregovića, ale nikt z Trenerów nie poczuł, że chciałby mieć go w swojej drużynie. Inaczej było w przypadku Agaty Hylińskiej. "Bed of roses" Bon Jovi niemal od razu poruszyła Michała. Odwrócili się też Baron i Tomson oraz Michał. - Twoja barwa jest kosmicznie niezwykła - stwierdził Szpak. Agata postanowiła dołączyć do ekipy chłopaków. Staszek Plewniak zaprezentował się z piosenką "Million reasons" Lady Gagi. Niestety nie zainteresował Trenerów. "Believer" z repertuaru Imagine Dragons zaśpiewała Marta "Martita" Budryn, która z kolei poraziła swoją energią wszystkich. Każdy Trener walczył o Martę jak lew, ale nikogo nie zaskoczyło chyba, że w ostateczności Martita poszła do Tomsona i Barona.

Trio na scenie Przesłuchań w ciemno! Co na to Trenerzy? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Podczas przesłuchań na Pomorzu Damian Kikoła zaśpiewał "Dream on" Aerosmith. Trenerzy do końca trzymali go w niepewności, po zaśpiewaniu ostatniego dźwięku odwrócili się Baron i Tomson oraz Michał Szpak. Damian wybrał chłopaków. 17-letnia Dominika Pruchnicka zaprezentowała "Sign of the times" Harry'ego Stylesa. Swoim subtelnym wykonaniem skusiła Andrzeja, Marię i Michała. - W tym programie, śpiewać cicho to ogromna umiejętność - zauważyła Maria, a Dominika podążyła ścieżką prosto do jej fotela. "Lost on you" LP zaśpiewała Dominika Chmielińska. Odwrócili się wszyscy oprócz Marysi. Dominikę najbardziej skusił Michał.

Damian "Struna" Surow pojawił się na Przesłuchaniach w ciemno z utworem "Lubię wracać tam" Zbigniewa Wodeckiego. To wykonanie oczarowało jedynie Andrzeja. Czas na Jelenę Matulę z Łotwy, która zaśpiewała "Bang bang" Jessie J, Ariana Grande & Nicki Minaj. Odwrócili się Tomson i Baron oraz Michał. Bitwę o Jelenę wygrali chłopaki.

Z radością informujemy też, że Telemagazyn.pl został patronem medialnym 8. edycji "The Voice of Poland". Oznacza to, że przez cały okres trwania show znajdziecie u nas mnóstwo ciekawych materiałów - tekstów, filmów i relacji zarówno z odcinków emitowanych w telewizji, jak i zza kulis oraz przygotowań do nagrań. Tego wszystkiego szukajcie TUTAJ

Komentarze

Skomentuj
 • Sybilia (gość)

  Znowu obrażanie ludzie zmiencie się to dobry czas na zmiany,pózniej będzie za pózno bądzcie lepsi ,,kochaj blizniego swojego jak siebie samego,,czas się zmienił msza zajstniec dobre wartosci.

  26.09.2017 01:25
 • Aga (gość)

  Lololololol

  24.09.2017 21:21
 • Ania (gość)

  Skąd Piasek znał imię Jacka Wolnego, skoro ten się nie przedstawił. Totalna reżyserka

  24.09.2017 20:37
 • Ja (gość)

  Artyści są często wrażliwi i Pani obraźliwe komentarze są nie na miejscu. Nie ważne czy ktoś jest gruby! Dzisiaj oglądałam powtórkę i już wycięty ten wątek.

  24.09.2017 19:09
 • Ja (gość)

  Artysta często jest bardzo wrażliwy

  24.09.2017 19:06
 • Ja (gość)

  A mnie się nie podoba Sadowska i jej komentarze dotyczące wyglądu uczestników. Trochę mnie to bawi bo jako niby jak to chyba ona sądzi artystka powinna brać inne walory pod uwagę śpiew bo o to chyba chodzi czy pomyliłam programy Pani Mario? Trochę mi wstyd za Panią.

  24.09.2017 19:04
 • ale wiocha (gość)

  bieda syf i malaria. chu.owi ci ludzie sa program do kitu

  24.09.2017 11:39
 • antyszpakowaty (gość)

  Ten gwiazdor" z jury w długich włosach i ślicznych okularach ma 14 lat czy może jest naćpany ?

  Straszny koleś...

  24.09.2017 07:48

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×