"The Voice of Poland" sezon 8. Ostatnie Przesłuchania w ciemno! Zobacz, co się wydarzy! [WIDEO+ZDJĘCIA]

To już ostatnia szansa, aby dostać się którejś z drużyn Trenerów "The Voice of Poland"! Kto pojawi się na ostatnich Przesłuchaniach w ciemno? Zobacz zapowiedź!

Multimedia

"The Voice of Poland" - sezon 8. odcinki 9 i 10 w sobotę, 30.10.2017 od godz. 20:05 w TVP2!

Michał Szpak, Andrzej Piaseczny, Maria Sadowska oraz Baron i Tomson kompletują swoje drużyny w 8. edycji "The Voice of Poland". Przed nami ostatnie Przesłuchania w ciemno!

Magdalena "Meg" Krzemień, czyli milion powodów by odwrócić fotel! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W sobotnim odcinku zaśpiewa uczestniczka, w której duszy gra punk rock, ma tatuaże, niebieskie włosy i silny głos, jednak na co dzień pracuje jako przedszkolanka, ciesząc się sympatią dzieci i zaufaniem rodziców. Czy będzie to wystarczająco dobry występ?

Kolejny uczestnik posiada skrajnie różne pasje. Zawodowo zajmuje się obronnością i strzelectwem, a hobbystycznie śpiewaniem i… graniem na harmonijce ustnej. Czy ta mieszanka da mu przepustkę do następnego etapu?

Elvis z zamiłowaniem do broni na Przesłuchaniach w ciemno! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Trener padnie na kolana!

Przed Trenerami stanie dziewczyna, która jest studentką stomatologii. Śpiewanie to jej pasja, a ona marzy aby kiedyś, będąc w gabinecie, usłyszeć w radiu swoją piosenkę. Delikatna i spokojna zaskoczy silnym głosem, a także przebojowością, kiedy postanowi zaśpiewać z dedykacją dla Andrzeja. Oczarowany Trener padnie na kolana. Czy jednak uczestniczka zdecyduje się dołączyć do jego drużyny?

Zobacz galerię

Z radością informujemy też, że Telemagazyn.pl został patronem medialnym 8. edycji "The Voice of Poland". Oznacza to, że przez cały okres trwania show znajdziecie u nas mnóstwo ciekawych materiałów - tekstów, filmów i relacji zarówno z odcinków emitowanych w telewizji, jak i zza kulis oraz przygotowań do nagrań. Tego wszystkiego szukajcie TUTAJ

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×