"The Voice of Poland" sezon 9. Ania Deko zachwyciła Trenerów, ale to nie jest jej pierwszy raz w talent show! [WIDEO]

Ania Deko pojawiła się na Przesłuchaniach w ciemno 9. edycji "The Voice of Poland". Zaśpiewała "Chandelier" i zachwyciła Trenerów. Kim jest piękna blondynka? Czy "The Voice of Poland" będzie jej trampoliną do sukcesu?

Multimedia

"The Voice of Poland" sezon 9. od 1.09.2018 o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

Na Przesłuchaniach w ciemno 9. edycji "The Voice of Poland" pojawiła się Ania Deko. Wykonała utwór "Chandelier", który w oryginale śpiewa SIA i sprawiła, że odwróciły się wszystkie fotele trenerskie, a Grzegorz Hyży, Michał Szpak i Piotr Cugowski kolejno zaśpiewali jej piosenkę "You Are So Beautiful". Czy to nowe odkrycie programu?

Nowa edycja rozpoczęta z przytupem! Kto pojawił się na pierwszych Przesłuchaniach w ciemno? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Ania Deko jest wielbicielką żeglarstwa i absolwentką Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych we Wrocławiu. Postanowiła jednak zamienić mundur na muzykę. Jako 14-latka napisała swoją pierwszą piosenkę "O nic nie pytaj". Występowała już w 4. edycji "The Voice of Poland", jednak po wykonaniu utworu "Małe rzeczy" Sylwii Grzeszczak nie odwrócił się żaden z Trenerów. Później wokalistka pojawiła się też w "Bitwie na głosy", "X-Factorze" i "Must be the music. Tylko muzyka".

W 2016 r. Ania rozpoczęła współpracę z DJ Inox vs DNF & Vnalogic, co zaowocowało wydaniem singla "Summer". Występowała też z Beatą Kozidrak i zespołem Dżem. Czy pojawienie się w 9. edycji "The Voice of Poland" sprawi, że jej kariera rozkręci się na dobre?

Kogo szuka Michał Szpak? Jak reaguje, kiedy uczestnicy wybierają innego Trenera? [WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Łukasz (gość)

    Mała poprawka, jest absolwentką WSOWL ale nigdy nie nosiła munduru, ukończyła studia cywilne. A przy okazji, jako absolwent tej samej szkoły serdecznie pozdrawiam Anię i życzę jej sukcesów! Ładnie zaśpiewała, w ogóle piękne kobieta.

    02.09.2018 09:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×