"The Voice of Poland" sezon 9. Gosia Pauka – muzyczne tsunami! Razem z Patrycją Markowską wygrają show? [WIDEO]

Gosia Pauka pojawiła się w premierowych odcinkach 9. edycji "The Voice of Poland", a jej występ to było prawdziwe tsunami! Trenerzy byli pod wrażeniem i nie mieli wątpliwości, że Gosia musi znaleźć się w kolejnym etapie show.

Multimedia

"The Voice of Poland" sezon 9. w soboty o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

W sobotnim odcinku "The Voice of Poland" na scenie pojawiła się między innymi Gosia Pauka. Na co dzień zakręcona barmanka i zapalona motocyklistka.

Nowa edycja rozpoczęta z przytupem! Kto pojawił się na pierwszych Przesłuchaniach w ciemno? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Podczas Przesłuchań w ciemno zaśpiewała utwór "All Summer Long" i, jak stwierdziła Patrycja Markowska, rozwaliła scenę swoją energią. To właśnie do niej Michał Szpak powiedział: Wykonałaś efekt tsunami i zmiotłaś wszystko, co dookoła ciebie istniało. Wykonanie Gosi odebrało mowę również Piotrowi Cugowskiemu, a Patrycja Markowska postanowiła zaśpiewać z nią przebój grupy Breakout. Zrozumiały się muzycznie od pierwszych taktów, dlatego nie mogło być inaczej i młoda artystka ze Środy Śląskiej dołączyła do drużyny jedynej kobiety w składzie trenerskim.

Czy wspólne wykonanie piosenki "Gdybyś kochał, hej!" przeważyło szalę zwycięstwa na stronę Trenerki? Zobaczcie raz jeszcze, jak wyglądał jej występ!

Ania Deko zachwyciła Trenerów, ale to nie jest jej pierwszy raz w talent show! Będzie nową gwiazdą? [WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ciotka Halina co pupę wypina (gość)

    W tym sezonie trenerzy są raczej słabi (szczególnie Markowska i Hyży). Potrafią tylko sobie przysmradzać.

    04.09.2018 13:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×