"The Voice of Poland" sezon 9. Grupa Afromental opowiada o swoim nowym singlu. "The Voice Kids 2" odkryje talent na miarę Roksany Węgiel? [WIDEO+WYWIAD]

Gośćmi specjalnymi finału programu "The Voice of Poland 9" była grupa Afromental. Mieliśmy okazję porozmawiać z muzykami, którzy opowiedzieli nam o swoim nowym singlu, nadchodzącej płycie oraz o tym, co wydarzy się w programie "The Voice Kids 2". Sprawdźcie wywiad!

Multimedia

AFROMENTAL - WYWIAD

Zespół Afromental gościł na scenie finału programu "The Voice of Poland 9", gdzie wykonał swój najnowszy singiel pt. "Korzenie". Kompozycja zapowiada nadchodzący piąty album zespołu Afromental, który ukaże się w 2019 roku.

Co o swoich nadchodzących planach powiedzieli nam członkowie zespołu Afromental?

Właśnie ukazał się nasz singiel, który zapowiada nową płytę, która ukaże się wiosną 2019. Za nami okres wzmożonej pracy. Wkrótce będziecie mogli zorientować się jakiej pracy, ale wszystko już idzie.

Ania Deko ujawnia co było najtrudniejsze w programie! [WIDEO+WYWIAD]Zobacz więcej

Styczeń 2019 roku przyniesie również 2. edycję programu "The Voice Kids". Czy program odkryje talent na miarę Roksany Węgiel? O tym opowiedzieli nam Baron i Tomson, którzy są trenerami w show.

Poziom rósł z występu na występ i trochę wariowaliśmy, bo nie wiedzieliśmy, czy już mamy oddzielać ziarna od plew. Nie było tutaj ludzi źle śpiewających!

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×