"The Voice of Poland" sezon 9. Grzegorz Hyży o Ani Deko: To talent na miarę kariery zachodniej [WIDEO+ZDJĘCIA]

Grzegorz Hyży zdecydował, że Ania Deko powinna wystąpić w półfinale "The Voice of Poland". Trener twierdzi, że jego podopieczna ma talent na miarę kariery zachodniej. Czy wspólnie podbiją zagraniczne rynki?

Multimedia

"The Voice of Poland" sezon 9. w soboty o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

W drużynie Grzegorza Hyżego w 9. edycji "The Voice of Poland" jest Ania Deko. W pierwszym odcinku LIVE młoda wokalistka zaśpiewała utwór "Wolves" z repertuaru Seleny Gomez i awansowała do półfinału. O tym zdecydował właśnie Hyży.

Ania Deko zachwyciła Trenerów, ale to nie jest jej pierwszy raz w talent show! Będzie nową gwiazdą? [WIDEO]Zobacz więcej

Wokalista, debiutujący jako Trener "The Voice of Poland" wskazuje, że Ania ma wyjątkowy talent. - Ma niezwykłą barwę i potężny głos z ogromną skalą - zaznacza Hyży. - To są warunki i talent na miarę kariery zachodniej - dodaje. Wygląda więc na to, że udział młodej wokalistki w kolejnym etapie jest wysoce prawdopodobny.

Przypomnijmy, że Ania Deko próbowała swoich sił już wcześniej w "The Voice of Poland" oraz kilku innych programach typu talent show, m.in. w "Bitwie na głosy", "X-Factorze" i "Must be the music. Tylko muzyka". W 2016 r. rozpoczęła współpracę z DJ Inox vs DNF & Vnalogic, co zaowocowało wydaniem singla "Summer". Występowała też z Beatą Kozidrak i zespołem Dżem. Czy teraz, dzięki pomocy Grzegorza Hyżego, jej kariera rozwinie się na dobre?

Uczestnicy zdradzają, co zaśpiewają w półfinale! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • !!!! (gość)

    Panie Hyży. Po czym pan wnosi, że to talent na miarę zachodniej kariery? Raczej wschodniej. Kicz aż się ulewa, śpiewa niezbyt porywająco, a najgorsza jest sztuczność. Na siłę kopiuje już istniejące na rynku piosenkarki. Obrzydliwe. To już wiadomo, kto przejdzie do finału, chociaż wiadomo, że Ola jest 100 razy lepsza. No, ale przecież dla pana najważniejszy wygląd. Ostatnio Deko wystąpiła w samej koszuli, to teraz, co? Bikini?

    24.11.2018 14:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×