"The Voice of Poland" sezon 9. Jaką Trenerką będzie Patrycja Markowska? Oto jej wizytówka! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Komunikacja „The Voice of Poland” ruszyła pełną parą. W sieci właśnie pojawiła się kolejna wizytówka Trenera. Jakim Trenerem będzie Patrycja Markowska? Czy zmieniła się od poprzedniej edycji z jej udziałem?

Multimedia

"The Voice of Poland" sezon 9. od 1.09.2018 o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

Powraca kultowy program „The Voice of Poland”! Jego 9. edycję można będzie oglądać już od 1 września na antenie TVP2! Przed nami wiele wyjątkowych wykonań, wzruszeń i wyzwań dla nowego składu trenerskiego. W tym roku obok Michała Szpaka, zasiądą debiutujący Piotr Cugowski i Grzegorz Hyży oraz powracająca na fotel, w poszukiwaniu najlepszego głosu w kraju Patrycja Markowska.

Jakim Trenerem będzie Piotr Cugowski? Oto jego wizytówka! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Jak sama deklaruje - będzie wyczulona w programie na mocne, ciekawe brzmienia, niecodzienne podejście do muzyki, pewność siebie i odrobinę szaleństwa. Podobne głosy interesują także Piotra Cugowskiego, który według nieoficjalnych informacji najczęściej rywalizuje z Patrycją, o uczestników, którzy „czują” rock&roll’a.

Według informacji, które docierają do nas z planu Patrycja Markowska zaciekle walczy, o młodych artystów, którzy oprócz znakomitego głosu dysponują również umiejętnością gry na instrumentach. Jak twierdzi – umiejętność jednoczesnego grania i śpiewania jest dla Niej dodatkowym atutem. Trenerzy, o tym czy uczestnik wykonuje utwór z zespołem, czy akompaniuje sobie sam dowiadują się, dopiero wtedy, kiedy podejmą decyzję i odwrócą swój fotel.

Michał Szpak wydaje nową płytę! Kiedy premiera? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Według doniesień z planu Patrycja nie boi się ryzyka. Możemy być pewni, że w jej zespole na pewno zapanuje różnorodność, również ta stylistyczna! Nikogo nie powinno dziwić, że Patrycja na trenerskim fotelu jest wulkanem energii, co udowodni w każdym odcinku.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×