"The Voice of Poland" sezon 9. Jakim Trenerem będzie Piotr Cugowski? Oto jego wizytówka! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Zaczynamy odliczanie do emisji 9. edycji "The Voice of Poland" w TVP2! W sieci właśnie pojawiła się pierwsza wizytówka Trenera. Na pierwszy ogień poszedł Piotr Cugowski. Jesteście ciekawi na jakie głosy będzie wyczulony i czy potrafiłby debiutować w dzisiejszych czasach?

Multimedia

"The Voice of Poland" sezon 9. od 1.09.2018 o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

Już 1 września na antenę TVP2 powraca "The Voice of Poland". Przed nami wielkie emocje, wyjątkowi uczestnicy i nowi trenerzy. W 9. edycji programu, obok Michała Szpaka, najlepszego głosu w Polsce będą szukać Patrycja Markowska, która była trenerką w jednej z poprzednich edycji, a także Grzegorz Hyży i Piotr Cugowski, dla których rola trenera jest zupełnie nowym doświadczeniem.

Cugowski, Szpak, Markowska i Hyży po pierwszych Przesłuchaniach w ciemno! Jakie są ich wrażenia? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Obecność lidera zespołu Bracia w programie "The Voice of Poland" była ogromnym zaskoczeniem zarówno dla fanów programu, jak również dla wielbicieli samego artysty! Jak odnajdzie się w nowej roli?

Według nieoficjalnych informacji, które docierają z planu, Piotr Cugowski w roli trenera radzi sobie świetnie! Jest wyrazisty, zdecydowany, a jego uwagi są celne i merytoryczne. Jak dowiadujemy się od osób związanych z produkcją - doceniają to również uczestnicy "Przesłuchań w Ciemno", którzy bardzo chętnie wybierają właśnie jego drużynę. Piotr w programie szuka wokalistów, którzy nie tylko dysponują wyjątkowym głosem, ale również charyzmą i świadomością sceniczną. Nie unika merytorycznych sporów z innymi trenerami, zaciekle walczy o utalentowanych wykonawców, jest konkretny i zdecydowany. Według naszego informatora Piotr będzie wymagającym trenerem. Czy determinacja i konsekwencja Trenera pomogą jednemu z Jego podopiecznych wygrać 9. edycję programu?

Szpak, Markowska, Hyży i Cugowski śpiewają w klipie promującym 9. edycję show TVP2! [WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Elinka (gość)

    I to właśnie Piotr będzie najlepszym trenerem. Dzisiaj najsłabiej wypadł Szpak, a po nim Markowska. Grzegorz daje sobie świetnie radę.

    01.09.2018 23:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×