"The Voice of Poland" sezon 9. LIVE 1. Kulisy pierwszego odcinka NA ŻYWO! Jak na werdykty reagowali uczestnicy i Trenerzy? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Za nami pierwszy odcinek NA ŻYWO 9. edycji "The Voice of Poland"! Z programu odpadło aż 8 osób! Co działo się za kulisami? Jak na to, co działo się na scenie reagowali uczestnicy i Trenerzy? Zobaczcie, co udało nam się zarejestrować!

Multimedia

"The Voice of Poland" sezon 9. LIVE 1 - co działo się za kulisami?

W czasie pierwszego odcinka NA ŻYWO emocji nie brakowało. Po pierwsze, z programem pożegnało się aż 8 osób - po dwie z każdej drużyny. Ci, którzy zostali awansowali do półfinału. Jedna osoba przeszła dalej dzięki głosom widzów, a druga została wybrana przez swojego Trenera.

Zaskakujące wybory widzów i jurorów! Kto przeszedł do półfinału? [RELACJA Z ODCINKA+DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

W drużynie Michała Szpaka powody do radości miały Natalia Zastępa, która operuje wyjątkowo mocnym i głębokim głosem oraz Izabela Szafrańska - muzyczny samouk zakochany w muzyce sefardyjskiej. Ekipa Piotra Cugowskiego to teraz Diana Ciecierska - prawdziwa mistrzyni dobrego pierwszego wrażenia, i Maksymilian Kwapień - wokalista, który swoją karierę muzyczną rozpoczął od śpiewania w chórze chłopięcym.

Gosia Pauka - dziewczyna, której nie da się zatrzymać, oraz Marcin Sójka, którego występ z Przesłuchań w Ciemno obejrzano w Internecie już ponad milion razy, to półfinaliści z drużyny Patrycji Markowskiej. U Grzegorza Hyżego zostały natomiast: Aleksandra Tocka, 21-letnia wokalistka z Jasła i Ania Deko - prawdziwa american girl z pięknym amerykańskim uśmiechem i wielką radością z życia.

Drużyna Patrycji Markowskiej w pełnej krasie. Ktoś z nich wygra program? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Jak wyglądały kulisy 1. odcinka NA ŻYWO? Co po swoich występach mówili uczestnicy, jak wyrażali swoje emocje? Gdzie przygotowują się do wyjścia na scenę? Jak poziom programu po wszystkim ocenili Trenerzy? Zobacz naszą relację zza kulis "The Voice of Poland"!

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Ania (gość)

    Wygra Maksymilian!

    18.11.2018 12:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×