"The Voice of Poland" sezon 9. LIVE 1. Zaskakujące wybory widzów i jurorów! Kto przeszedł do półfinału? Aleksandra Smerechańska i Natalia Capelik-Muianga poza programem! [RELACJA Z ODCINKA+DUŻO ZDJĘĆ]

Za nami 1. odcinek LIVE 9. sezonu programu "The Voice of Poland"! Wielki finał widowiska coraz bliżej! Na tym etapie już nie ma miejscu na pomyłki, bo mogą przetrwać tylko najlepsi. Sprawdźcie, co wydarzyło się w odcinku na żywo i kto musiał pożegnać się z programem?

Multimedia

"The Voice of Poland" sezon 9. LIVE 1 - co się wydarzyło?

DRUŻYNA MICHAŁA SZPAKA

Jako pierwsza na scenie pojawiła się Izabela Szafrańska z drużyny Michała Szpaka. Musisz mieć nerwy ze stali, żeby otwierać tego typu show. Zrobiłaś to w sposób magiczny. - przyznał Piotr Cugowski. Jako druga za mikrofon chwyciła Natalia Smagacka i zaśpiewała piosenkę "Domino" z repertuaru Jessie J. Natalia, wiadomo, że świetnie śpiewasz, ale muszę być szczera. Nie złapało mnie to za serce. Czekam na coś więcej. To było seksowne, fajne, nowoczesne, ale nie takiej muzyki szukam - powiedziała Patrycja Markowska. Natalia zrobiła z tym numerem wszystko, co mogła zrobić. I zrobiła to bardzo dobrze - skontrował Grzegorz Hyży.

Wioleta Markowska z kolei postawiła na "Kasztany" Nataszy Zylskiej. Bardzo trudny utwór. Czasem ta intonacja gdzieś uciekała, ale to są nerwy. Trzymam za ciebie kciuki - powiedział Piotr Cugowski. Natalia Zastępa zdecydowała się na trudny i ambitny numer: Mariah Carey - "Without You". To wyzwanie. Brawo, naprawdę brawo. Masz piękną barwę. Dałaś kawałek swojej duszy. Świetne wykonanie - krótko powiedziała Patrycja Markowska.

Do walki o półfinał, decyzją widzów, przeszła Natalia Zastępa! Michał Szpak postanowił, że do kolejnego etapu przejdzie również Izabela Szafrańska!

Michał Szczygieł i zespół Years&Years muzycznymi gośćmi specjalnymi! [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

DRUŻYNA PIOTRA CUGOWSKIEGO

Jako pierwsza z ekipy Piotra Cugowskiego na scenie pojawiła się Diana Ciecierska, która zaśpiewała jeden z przebojów AC/DC. Kobieta pistolet, brawo! - powiedziała krótko Patrycja Markowska. Chciałbym powiedzieć coś złego, ale nie potrafię - dodał Michał Szpak. Drugi na scenie zjawił się Mario Szaban, który zmierzył się z kompozycją "W wielkim mieście" grupy Raz Dwa Trzy. Jesteś niesamowity. Jesteś prawdziwym artystą. Czekam na twoją płytę - skomentował Grzegorz Hyży.

Aleksandra Smerechańska to świeżo upieczona osiemnastolatka. Na scenie zmierzyła się z numerem "Try" Pink. Trochę było to wyżyłowane, ale i tak kocham cię całym sercem - powiedział krótko Michał Szpak. Maksymilian Kwapień zaśpiewał "O! Nie rób tyle hałasu" Maanamu. Masz wszystkie cechy, żeby zaistnieć - powiedziała Patrycja Markowska.

Decyzją widzów do półfinału przeszedł Maksymilian Kwapień! Piotr Cugowski zdecydował, że do półfinału awansuje również Diana Ciecierska!

Drużyna Patrycji Markowskiej w pełnej krasie. Ktoś z nich wygra program? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

DRUŻYNA PATRYCJI MARKOWSKIEJ

Jako pierwszy na scenie zaprezentował się Dawid Dubajka. Mężczyzna wykonał utwór Eda Sheerana pt. "Photograph". To był bardzo ładny i przyjemny występ - powiedział Grzegorz Hyży. Maksymilian Łapiński na warsztat wziął największy przebój Pawła Domagały. Maks, trochę wpakowałeś się w lekkie kłopoty, bo to bardzo świeży utwór. Ale ogólnie wyglądało to wszystko schludnie - powiedział Piotr Cugowski.

Gosia Pauka zmierzyła się z piosenką z repertuaru Joss Stone. To było super! - powiedział krótko Michał Szpak. Marcin Sójka zaśpiewał "Love to somebody". Ja miałem wrażenie, że to była twoja piosenka - powiedział Grzegorz Hyży.

Decyzją widzów do półfinału przeszedł Marcin Sójka. Patrycja Markowska zdecydowała, że do kolejnego etapu awansuje również Gosia Pauka!

Za kulisami Nokautów: Kammel zalicza wpadkę, a Cugowski opowiada anegdotę z koncertu Bajmu [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

DRUŻYNA GRZEGORZA HYŻEGO

Pierwsza na scenie pojawiła się Nicole Kulesza i zaśpiewała piosenkę Natalii Nykiel pt. "Spokój". Były momenty, które były dobre i były momenty, które były złe. Nawet bardzo złe. Mówię o refrenach - skomentował występ Michał Szpak. Aleksandra Tocka zaśpiewała piosenkę "Wielka dama" Anny Jantar. Wielkie gratulacje. Wielki utwór i wielki głos i osobowość, które mogą to pociągnąć - skomentował krótko Piotr Cugowski.

Natalia Capelik-Muianga zmierzyła się z przebojem Beyonce. Uwielbiam cię od początku programu i dalej chcę cię słuchać - powiedziała Patrycja Markowska. Ania Deko zaprezentowała się w piosence Seleny Gomez.

Decyzją widzów do półfinału przeszła Aleksandra Tocka, natomiast Grzegorz Hyży zdecydował, że do kolejnego etapu awansuje również Ania Deko!

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
 • Bella (gość)

  Natalia Zastępa ma ogromny potencjał,originalny glos,dojrzały i sliny.Oby tego nie zmarnowała,bo u nas nawet bardzo zdolnych artystów niszczą .

  19.11.2018 15:17
 • Lili (gość)

  Zachowanie kurdej bylo baaardzo dziwne 🤣🤣🤣

  18.11.2018 20:53
 • !!! (gość)

  A ja mam nadzieję, że Zastępa odpadnie. Była w Kids i nic z tego nie wyszło. Musi mieć niezłe "plecy", że znowu ją wpakowali kosztem innych na bezczelnego. Wstyd Tv!

  18.11.2018 14:40
 • tokarz (gość)

  Max jesteś mistrzem! Kocham Cię!

  18.11.2018 07:58
 • X (gość)

  Natalia Zastępa jest najlepsza! Już w The Voice Kids jej nie docenili, mam nadzieję, że tu będzie inaczej ;)

  18.11.2018 00:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×