"The Voice of Poland" sezon 9. Mario Szaban i Sebastian Wojtczak - najlepszy występ pierwszych Bitew? [WIDEO+ZDĘCIA]

Mario Szaban i Sebastian Wojtczak z drużyny Piotra Cugowskiego zakończyli pierwszy odcinek z Bitwami w 9. edycji "The Voice of Poland" i jednocześnie rozbudzili apetyty na więcej. Czy to był najlepszy występ tego odcinka?

Multimedia

"The Voice of Poland" sezon 9. w soboty o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

W pierwszych Bitwach 9. edycji "The Voice of Poland" widzowie Telewizyjnej Dwójki mogli zobaczyć nietuzinkowy duet Sebastiana Wojtczaka i Mariusza Szabana. Obaj muzycy walczyli o swój wielki powrót.

Kto wygrał bitwę, a kto został skradziony? Sprawdź, co się wydarzyło! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

34-letni Sebastian z zawodu jest fryzjerem, chociaż scena towarzyszy mu od najmłodszych lat. W jednej z poprzednich edycji programu razem ze swoim kolegą doszedł do etapu „Bitew” w drużynie Tomsona i Barona. Niestety, z gry wyeliminowała go choroba, jednak teraz chce pokazać na co go stać. Mariusz Szaban to 44-letni muzyk, który popularność zdobył w 1997 roku i współpracował z muzykami takimi jak Ewa Bem, Piotr Cugowski, Robert Janowski czy Kuba Badach. Zdobył także nagrodę Polskiego Radia w kategorii "Debiuty" w Opolu; na festiwalu ponownie wystąpił w 2007 r. Swoich sił próbował także na scenie międzynarodowej, lecz złe wybory nie zapewniły mu sławy.

Teraz Sebastian i Mariusz zmierzyli się z soulowym utworem "End Of The Road" z repertuaru Boyz II Men i swoim wykonaniem poruszyli zarówno widzów, jak i Trenerów oraz zgarnęli owacje na stojąco. Patrycja Markowska uściskała Piotra za wyśmienity dobór piosenki i przyznała, że miała gęsią skórkę przez cały czas trwania występu, Michał Szpak określił ich wykonanie jako miażdżące, a Grzegorza Hyżego zaskoczył Sebastian, który do tej pory kojarzył mu się z muzyką rozrywkową. Trenerzy nie pomogli Piotrowi Cugowskiemu z podjęciem decyzji. Ani Patrycja, ani Michał nie potrafili wskazać potencjalnego zwycięzcy, tylko Grzegorz Hyży miał swój typ: – Sebastian, nie spodziewałem się, że tak dobrze odnajdziesz się w soulowych klimatach. Natomiast to był świat Mariusza i moje serce poleciałoby w jego kierunku. – powiedział.

Wszystkie drużyny w komplecie! Zobacz pełny skład uczestników Bitew! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Decyzja o tym kto idzie dalej zapadła szybko, podjęta przez dumnego Trenera. To Mariusza Szabana zobaczymy w etapie „Nokautów” jako reprezentanta drużyny Piotra! To też nie koniec przygody Sebastiana, na którego kradzież ochotę mieli Patrycja i Michał. Drogę do finału Sebastian zdecydował się kontynuować ze zwycięzcą poprzedniej edycji – Michałem, tym samym z programem pożegnał się Wojciech Stefanowski.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×