"The Voice of Poland" sezon 9. Michał Szpak szokuje! W co ubrał się na Przesłuchania w ciemno? [ZDJĘCIA]

Michał Szpak nie raz udowodnił, że nie boi się eksperymentować ze swoimi stylizacjami. Nie inaczej będzie podczas Przesłuchań w ciemno w 9. edycji "The Voice of Poland". Dlaczego przebrał się za... kalmara?

Multimedia

"The Voice of Poland" sezon 9. od 1.09.2018 o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

Sceniczny wizerunek Michała Szpaka od początku szokował odbiorców i stał się jego znakiem rozpoznawczym. Piosenkarz nie stroni od androgynicznych ubrań, ostrego makijażu, czy pomalowanych paznokci. Tym razem to nie ich nowy kolor, wymyślna fryzura czy stylizacja zelektryzowały publiczność podczas nagrań programu.

Jakim Trenerem będzie Michał Szpak? Jego zawodnik znowu wygra program? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Artysta w przebraniu kalmara pojawił się w jednym z odcinków "The Voice of Poland". Co przekonało Go do takiej stylizacji? W przerwie między przesłuchaniami spontanicznie zareagował na propozycję osoby siedzącej na widowni. Podczas krótkiej wymiany zdań, Michał otrzymał "challenge" – żeby przebrać się za owoc morza. W kolejnym dniu nagrań, ku zdziwieniu wszystkich, zaprezentował się przed publicznością właśnie w tym stroju.

Z wrodzonym wdziękiem i poczuciem humoru pokazał, że ma do siebie ogromny dystans i nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Nie da się ukryć, że w kolejnej edycji programu, artysta czuje się bardzo swobodnie i pozwala sobie na coraz odważniejsze kroki. Jak zareagowała publiczność i pozostali trenerzy na jego ekstrawaganckie przebranie? Odpowiedź już niebawem!

Cugowski, Szpak, Markowska i Hyży po pierwszych Przesłuchaniach w ciemno! Jakie są ich wrażenia? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Bożena (gość)

    Trzymam kciuki za michała żeby jego podopieczna wygrała a co do jego stylu ubierania to wszystko mu pasuje

    21.09.2018 16:54
  • KM (gość)

    Uwielbiam poczucie humoru Michała. Na pewno zdaje sobie sprawę z tego, że w Jego stronę poleci hejt, ale ma to w nosie. Bo humor na poziomie jeszcze nikomu nie zaszkodził. Lepiej się śmiać niż płakać. Ja kibicuje drużynie Michała, i mam nadzieję, że to w Jego drużynie znajdzie się ten najlepszy.

    20.09.2018 13:36
  • Krysia (gość)

    Wszystko jest rezyserowane nawet juz wiadomo kto wygra przeciez juz leci w spocie bez programu mozna odlosic zwyciesce gratulacje tani program wszystko na koszt uczestnikow porazkaaaaaa

    01.09.2018 00:49
  • Basia (gość)

    Brawo Michał!!!!!!!!!!! Tylko dla Ciebie warto to oglądać!

    30.08.2018 10:56
  • Ira (gość)

    Grunt to mieć dobry humor i dystans do siebie , jakże w dzisiejszym świecie potrzebne,gdzie hipokryzja ,głupota i zawiść ludzka to chleb powszedni.

    29.08.2018 22:54
  • Ira (gość)

    Grunt to mieć dobry humor i dystans do siebie , jakże w dzisiejszym świecie potrzebne,gdzie hipokryzja ,głupota i zawiść ludzka to chleb powszedni.

    29.08.2018 22:53
  • Ilona (gość)

    Tylko Michał ubarwi ten program,wniesie świeżość, humor i tylko dzięki niemu wzrośnie oglądalność.

    29.08.2018 22:03
  • Ilona (gość)

    Kocham Michała,jest boski

    29.08.2018 21:52
  • Obecny na vop (gość)

    Nie jestem fanrm żadnego z trenerów ale nie mogę znieść gdy piszę się naprawdę i temu Panu Michałowi ciągle rzuca kłody pod nogi. Gdyby nie on o kim byście pisali. Dlaczego nie zmieni pani treści tego żenującego artykułu pani Kamila Gręda na prawdziwy. Czemu nie napisze pani, że towarzystwo trzech trenerów było tak denne , że pan producent by ratować sytuację zrobił sobie z Pana Michała osobę do zabawiania towarzystwa. Czemu nie napisze pani o żenujących komentarzach pana Grzegorza Hyzego. Szkoda, że nie ma barona i tomsona ani Marii. Dlaczego wszyscy redaktorzy piszą o sytuacji , która nie do końca była prawdziwa. Pan Michał nie przyszedł w tym ubraniu na drugi dzień tylko był w nim 3 min podczas przerwy. Jak możnapisac taka nieprawdę. Wstyd

    29.08.2018 16:42
  • Anna Maria (gość)

    Michał z takim talentem mógłby chodzić z nosem zadartym w chmurach, a nie zabawiać towarzystwo. Ale Michał jest zabawnym facetem z dystansem do siebie i to się chwali.

    29.08.2018 15:59
  • fanka (gość)

    Jak wzięli sztywniaków do składu, co reżyserzy robią co moga by rozładować sytuacje i wnieść choć trochę humoru, ale liczyć mogą jedynie na Michała.

    29.08.2018 12:57
  • EL (gość)

    Potwierdzam, że Michał został zmuszony do przebrania się, to nie był jego wymysł. Ale suma summarum wyszło zabawnie. Ja kocham jego poczucie humoru. W stroju kalmara wygląda uroczo :) Gdyby nie Michał, to w studio byłoby drętwo.

    29.08.2018 12:03
  • Emeryt (gość)

    Super.Grunt to dobra zabawa.Lubię ludzi,ktorzy umieją się wyglupiac.Bawic się.Zycie jesti takie szare

    29.08.2018 09:07
  • Rozbawiona (gość)

    Jakie szokuje? Szokować to powinny głód na świecie, wojny wywoływane de facto przez głupców tego świata, bieda i ogólnie pojmowane zło tego świata. A to co zrobił Michał Szpak jest nic nieszkodliwym rozładowaniem poważnej atmosfery. Właśnie takich ludzi powinien nosić ten świat.

    29.08.2018 00:05
  • Everyone (gość)

    Lubi fatałaszki...od małego... Czy jest babą,czy facetem, czy kalmarą, czy ślimakiem obojniakiem...co za różnica 😉

    28.08.2018 17:19
  • ET (gość)

    tak trzymaj Michał!!!!!!!!!!!

    28.08.2018 17:04
  • MPK (gość)

    Wg mnie z tego towarzystwa tylko Michał ma szansę podnieść oglądalność. On doskonale wie kiedy żartować kiedy być poważnym dlatego zawsze potrafi odnaleźć się w odpowiednim miejscu i czasie.

    28.08.2018 16:48
  • Felicjan (gość)

    Jestem starszy,bo już emeryt ale lubię takie przebranie,urozmaicenie,bo do tego programu pasuje.Fajnie.Brawo Michał.Sam bym się jeszcze powyglupial.Pozdrawiam.

    28.08.2018 16:14
  • Wiewióra (gość)

    W takich programach musi się coś dziać, a Szpaku nie pęka.Wszystko na prośbę reżysera.Ten to by w worku nawet dobrze wyglądał.Hahaha

    28.08.2018 14:39
  • gosc (gość)

    czemu puszexie takie glupoty . jakie wyzwanie to na probe rezysera na kilka chwil w trakcie przerwy miedzy nagraniami przebral sie w to ubranie. poostali btki szytwni jak pien drzewa , zero spontanu, zero fajnych rozmow . tesknie za poprzedni ekip, ktora fajnie wspolnie sie bawila. lepiej albo napisac prawde albo usunac ten artykul . zegnam autora