"The Voice of Poland" sezon 9. odcinek 3. Tomasz Kammel tańczy za kulisami! Co śpiewają Trenerzy? [WIDEO]

Jak wygląda rzeczywistość, której nie widzimy w telewizji? Czy Tomasz Kammel śpiewa? Czy wszyscy na planie poruszają się z gracją i skąd Grzegorz Hyży kojarzył uczestnika Przesłuchań w Ciemno? Odpowiedzi na te pytania można znaleźć w materiale zza kulis!

Multimedia

"The Voice of Poland" sezon 9. w soboty o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

W trzecim odcinku "The Voice of Poland" o tytuł "Najlepszego Głosu w Polsce" walczyli utalentowani wokaliści z Pomorza i Kujaw. Na scenie pojawiło się wielu zdolnych wokalistów, ale za kulisami także nie było nudno.

Drużyny Szpaka i Hyżego rosną w siłę! Kto znalazł się w dalszym etapie? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Po emocjonujących występach i bitwach o uczestników w drużynie Grzegorza Hyżego znalazła się Natalia Smagacka, kobieta kontrastów zesłana z kosmosu, Natalia Capelik- Muianga, dziewczyna o oryginalnym głosie i egzotycznej urodzie oraz Maciej Mazur, samouk ze Szczecina, który doskonale łączy pasję do gotowania z muzyką. Do drużyny Patrycji Markowskiej postanowił dołączyć Maksymilian Łapiński, który doskonale śpiewa, gra na gitarze, a do tego komponuje własne utwory.

Współpracę z Michałem Szpakiem wybrała 18-letnia Jadzia Kuzaka, najsłodsza uczestniczka tej edycji. W sobotnim odcinku szczęście nie uśmiechnęło się do Piotra Cugowskiego, ponieważ nikt nie zdecydował się kontynuować muzycznej przygody pod jego banderą. A co działo się za kulisami? Jak tańczy Tomasz Kammel i - czy potrafi tańczyć? Zobacz wideo!

Piotr Cugowski nie chciałby wystąpić w programie! Dlaczego? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×