"The Voice of Poland" sezon 9. odcinek 4 i 5. Sylwia Kwasiborska zaśpiewała „Hold Back The River” i obróciła 3 fotele! [WYSTĘP+ZDJĘCIA]

W sobotnim odcinku „The Voice of Poland” widzowie Telewizyjnej Dwójki poznali Sylwię Kwasiborską - matkę, chórzystkę, wielbicielkę psów oraz pianina. To za namową córki zdecydowała się wystąpić w programie i jak się okazało wyszło jej to na dobre, ponieważ wykonaniem piosenki „Hold Back The River” obróciła trzy fotele. Zobaczcie jej występ!

Multimedia

"The Voice of Poland" sezon 9. w soboty o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

W sobotę (15 września) Trenerzy "The vOice of Poland" szukali najlepszych głosów na Podkarpaciu, Warmii i Mazurach. na castingu pojawiła się m.in. Sylwia Kwasiborska, dojrzała wokalistka, śpiewająca nie tylko pop, ale i bluesa i country.

Jak sama przyznała, dopiero teraz jest wystarczająco gotowa, by spełnić swoje marzenia. Za namową córki zdecydowała się wystąpić w programie i jak się okazało wyszło jej to na dobre, ponieważ wykonaniem piosenki „Hold Back The River” obróciła trzy fotele.

Najlepsze głosy z Podkarpacia, Warmii i Mazur. Kto przeszedł do kolejnego etapu? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

To do niej Piotr Cugowski powiedział, że ma prawdziwą klasę i szlachetny głos, a dzięki jej występowi Patrycja Markowska przypomniała sobie wspólny występ z Tanitą Tikaram. -Moje serce skradły doły, które miałaś. Ja lubię takie kobiece śpiewanie – stwierdziła zachwycona Trenerka. Sylwia również postawiła na kobiecą solidarność, ponieważ przygodę w programie zdecydowała się kontynuować pod skrzydłami Patrycji Markowskiej.

Zobaczcie raz jeszcze, jak wyglądał jej występ.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Przemek (gość)

    Ot, takie polskie,swojskie spiewanie - a ten szpak szybko sie jakos starzeje, za trzy lata musi wylozyc kase na lifting,ale dlaczego tak szybko ? To moze z jakiejs diety,czy aby dobrze poczytal o niej ?

    23.09.2018 14:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×