"The Voice of Poland" sezon 9. Przesłuchania w ciemno biją rekordy oglądalności? Program TVP2 jest hitem jesieni? [WIDEO]

Dziewiąta edycja "The Voice of Poland" nie zwalnia tempa, a program jest jedną z najchętniej oglądanych pozycji telewizyjnych. Ilu widzów zasiada przed telewizorami, aby obejrzeć kto pojawi się na Przesłuchaniach w ciemno?

Multimedia

"The Voice of Poland" sezon 9. w soboty o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

Za nami emisja pierwszych odcinków 9. edycji "The Voice of Poland" z nowym składem trenerskim. Nowa edycja muzycznego talent show znów przyciąga przed telewizory wiernych fanów programu. Trzeci tydzień Przesłuchań w Ciemno obejrzało ponad dwa miliony widzów. To ponad 17 proc. widowni zebranej w tym czasie przed telewizorami.

Najlepsze głosy z Podkarpacia, Warmii i Mazur. Kto przeszedł do kolejnego etapu? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Jak wynika z badań Nielsen Audience Measurement, w minioną sobotę największą widownię zgromadził drugi odcinek programu emitowany o godz. 21:13. W grupie wszystkich widzów oglądało go aż 2 380 000 osób. Widownia tego odcinka była wyższa niż "Mam Talent", emitowany w tym samym czasie w TVN (grupa Wszyscy 16-59: "The Voice of Poland" - 1 379 000; "Mam Talent" - 1 282 000).

Z analizy wyników oglądalności poszczególnych edycji "The Voice of Poland" wynika, że widownia programu zawsze oscylowała wokół 2 mln widzów. Oznacza to, że muzyczne show Dwójki utrzymuje stabilną widownię na przestrzeni lat.

Przypomnijmy, że to dopiero początek wokalnych zmagań – czy emocje i poziom umiejętności uczestników w kolejnych odcinkach będą gwarantem wyższej widowni? Z pewnością tak. Na widzów czeka mnóstwo niespodzianek i muzycznych zaskoczeń.

Piotr Cugowski nie chciałby wystąpić w programie! Dlaczego? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×