"The Voice of Poland". Syn Natalii Kukulskiej skończył 20 lat! Jan Dąbrówka pójdzie w ślady rodziców?

Syn Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki, Jan, skończył 20 lat! Dumna mama opublikowała wyjątkowe zdjęcie z okazji urodzin syna. Czy Jan Dąbrówka pójdzie w ślady rodziców?

Multimedia

Syn Natalii Kukulskiej skończył 20 lat

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka są małżeństwem od 2000 roku, ale znają się 10 lat dłużej. Razem mają troje dzieci: Jana (ur. 2000 r.), Annę (ur. 2005 r.) i Laurę (ur. 2017 r.). Najstarsza latorośl pary właśnie skończyła 20 lat. Z tej okazji dumna mama pokazała pokazała w mediach społecznościowych zdjęcie z synem.

Mój syn kończy 20 lat. Uszczypnijcie mnie. Świecie szykuj się na tego gościa - jest skarbem. Duma. 😍 Jaśku, nie będę tu publicznie robić Ci większej laurki, choć lubię „ robić Laurki”... ale wiesz, że ja Cię... ❤️🍾🥳

Jan Dąbrówka urodził się 24 czerwca 2000 roku. Od najmłodszych lat - tak, jak jego tata - gra na instrumentach perkusyjnych. Skończył szkołę podstawową w klasie fortepianu, uczęszczał też na zajęcia z aktorstwa, tańca i emisji głosu. Mając tak uzdolnionych muzycznie rodziców, nie miał chyba innego wyjścia - zdecydował się także na studia muzyczne. Okazuje się więc, że niedaleko pada jabłko od jabłoni!

Natalia Kukulska ścięła włosy i pokazała zdjęcie po metamorfozie. Tak krótko jeszcze nie było?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×