"The Voice of Poland". Szpak, Hyży, Markowska i Cugowski po pierwszych Przesłuchaniach w ciemno! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Pierwszego września o godz. 20.05 widzowie Telewizyjnej Dwójki obejrzą premierowy odcinek 9. edycji The Voice of Poland. W telewizyjnym hicie TVP2 pojawi się nowy skład trenerski. Tym razem najlepszego głosu w Polsce będą szukać Patrycja Markowska, Grzegorz Hyży, Piotr Cugowski i Michał Szpak. Czym nas zaskoczą i jak poradzą sobie w nowej roli?

Multimedia

"The Voice of Poland" sezon 9. od 1.09.2018 o godz. 20:05 w TVP2! - sprawdź program tv

W 9. edycji "The Voice of Poland" w fotelach trenerskich zasiądą znani i lubiani artyści polskiej sceny muzycznej. Najlepszego głosu w Polsce poszukiwać będą m.in. debiutujący w roli Trenerów Grzegorz Hyży i Piotr Cugowski. Grzegorz na swoim koncie ma dwa albumy studyjne "Z całych sił" i "Momenty" - nominowany do Fryderyków. Jeszcze niedawno sam zaczynał swoją muzyczną przygodę w talent show, a dziś stoi po drugiej stronie.

Markowska, Cugowski, Hyży i Szpak pierwszy raz razem w zapowiedzi 9. edycji! [WIDEO]Zobacz więcej

Z kolei Piotr to prawdziwy rockman z krwi i kości, z muzycznej rodziny Cugowskich, a także wokalista grupy Bracia. Jego charakterystyczna barwa głosu hipnotyzuje tłumy. Jak sam przyznaje, choć bliższe jego sercu są mocniejsze brzmienia, to w programie będzie szukał przede wszystkim ciekawych barw głosów. Do programu powróci również Patrycja Markowska, wokalistka i autorka tekstów, która pierwsze doświadczenie trenerskie zdobyła w 2. edycji. To właśnie ona doprowadziła do finału Natalię Nykiel, jedną z najciekawszych dziś postaci sceny electro pop w Polsce.

W 4. trenerskim fotelu ponownie zobaczymy Michała Szpaka, który doskonale odnalazł się rok temu w nowej roli. Debiutujący wówczas Trener świetnie radził sobie w programie, a jego podopieczna Marta Gałuszewska spektakularnie zwyciężyła 8. edycję muzycznego talent show. W jaki sposób Grzegorz Hyży, Patrycja Markowska, Piotr Cugowski i Michał Szpak będą rywalizować o swoich uczestników, jaka popłynie od nich energia i jak będą przekonywać młodych artystów, by Ci wstąpili właśnie do ich drużyn? Widzowie Dwójki przekonają się o tym już 1 września o godz. 20.05.

Trenerzy 9. edycji nie spodobali się widzom? Internauci krytykują dobór jurorów [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

"The Voice of Poland" to muzyczny talent show, który odniósł spektakularny sukces na świecie. Polska edycja programu obecna jest na antenie Dwójki od 2011 roku i cały czas cieszy się ogromną popularnością. Uczestnikami poprzednich edycji byli m.in.: Natalia Nykiel, Krzysztof Iwaneczko, Mateusz Ziółko, Rafał Brzozowski, Sarsa, Marta Gałuszewska czy Michał Szczygieł. Program składa się z kilku etapów: Przesłuchań w Ciemno, Bitew, Nokautu oraz Finału. Podczas pierwszego etapu wokaliści powyżej 16 roku życia spróbują zaczarować swoim głosem Trenerów. Zasady programu pozostają niezmienione, podczas Przesłuchań w ciemno każdy z Trenerów weźmie pod swoje skrzydła 12 uczestników!

Na etapie Bitew wokaliści podzieleni na duety stoczą muzyczne starcia, a Trenerzy wybiorą jednego zwycięzcę. Wzorem poprzednich edycji, Trenerzy będą mogli dokonać trzech kradzieży, a emocji dodawać będą tzw. gorące krzesła, na których będą sadzać „skradzionych” uczestników i które będą towarzyszyć również w odcinku Nokaut. Na tym etapie Trenerzy wybiorą czwórkę finalistów, którzy będą walczyć w Finale o tytuł Najlepszego Głosu w Polsce. Zwycięzca otrzyma tytuł „The Voice of Poland – Najlepszy Głos” oraz nagrodę w postaci oferty zawarcia kontraktu płytowego z wytwórnią Universal Music Polska. O tym, kto zostanie najlepszym głosem w Polsce zadecydują widzowie za pomocą głosowania SMS.

Komentarze

Skomentuj
 • MICHAŁ SZPAK TVP2 SO 8, (gość)

  MICHAŁ SZPAK TVP2, SO 8sf d to domu nie mam pojęcia jak to jest to, Q. MICHAŁ SZPAK MICHAŁ SZPAK MICHAŁ SZPAK kręci mnie to jest to, Q no ale nie mam pojęcia co tam u Ciebie jak się nie mam pojęcia co robić a ja nie mam pojęcia co robić a ja nie mam pojęcia co robić a ja nie mam pojęcia co robić a ja nie mam pojęcia co robić a ja nie mam jak to jest to że się nie mam pojęcia co tam u Ciebie słychać w ogóle to jest to że się nie chce mi sie wydaje że się nie chce mi się wydaje, że nie mam pojęcia co robić a ja się nie chce mi sie wydaje że się nie chce mi sie wydaje że to jest to że się nie mam pojęcia jak to jest z Tobą nie mam pojęcia co robić a jak nie mam pojęcia co robić a ja nie mam pojęcia co robić a ja nie mam jak się nie mam pojęcia co tam u Ciebie jak się masz co z Tobą na zawsze kotku mój najdroższy na zawsze kotku a Ca. M u Ciebie jak się nie mam pojęcia co robić a ja nie mam pojęcia jak to jest to, że nie mam pojęcia co robić a jak się nie mam pojęcia co robić a ja Ciebie tez tak sądzę żeby to było by super słoneczko kochane ja nie mam pojęcia co robić a Ty już

  24.02.2019 08:21
 • kris (gość)

  Michal ma ogromne poczucie humoru i dystans do siebie, ogolnie super gosc.Czymze byla by polska scena bez niego ,szaro ,nudno.Tak trzymaj Michal,pozdrawiam Cie serdecznie.

  28.08.2018 16:00
 • syfilis

  jeszcze gościnnie pan Tomasz Jacyków powinien być

  04.08.2018 21:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×