"The Voice of Poland". Tomasz Kammel pokazał, jak wyglądał w wieku 19 lat! Internauci w szoku. Zwrócili uwagę na jeden szczegół

Prowadzącemu "The Voice of Poland" zebrało się na wspominki. Tomasz Kammel pokazał fanom, jak wyglądał w wieku 19 lat. Internauci zwrócili uwagę na jeden szczegół. Chodzi o fryzurę.

Multimedia

Tomasz Kammel w lipcu br. świętował 23-lecie pracy w Telewizji Polskiej. To, jak wyglądał na początku kariery dziennikarskiej nie jest już chyba dla nikogo tajemnicą. Zaskoczeniem jest za to fotka sprzed 30 lat, którą dziennikarz wrzucił niedawno na swój profil na Instagramie.

Tomasz Kammel świętuje 23 lata pracy w Telewizji Polskiej. Zobacz, jak się przez ten czas zmienił!Zobacz więcej

Tomasz Kammel pokazał fanom, jak wyglądał w młodości, a konkretnie w wieku 19 lat. Uwagę internautów zwróciła przede wszystkim fryzura przyszłego dziennikarza, a właściwie jej brak.

Raz w życiu było mi naprawdę łyso... W 1991 - szym, na pierwszym roku studiów, żeby sprawdzić jak to jest. Co myślicie o takiej fryzurze? - zapytał swoich fanów Kammel.

Zdjęcie, na którym Tomasz Kammel nie ma włosów wzbudziło duże zainteresowanie internautów, którzy porównują teraz dziennikarza do m.in Sinéad O’Connor.

Typ spod ciemnej gwiazdy 😮

Brakuje tylko szalika Legii 😂

Jej myślałam że to Sinéad O’Connor 😁

Zobaczcie w galerii, jak Tomasz Kammel wyglądał w wieku 19 lat.

Zobacz galerię

Tomasz Kammel o swoich partnerkach w "The Voice"

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×