"The Voice of Poland". Trenerzy 9. edycji nie spodobali się widzom? Internauci krytykują dobór jurorów [ZDJĘCIA]

9. edycja "The Voice of Poland" już jesienią na antenie TVP2. Media obiegły niedawno nazwiska muzycznych gwiazd, które będą poszukiwały najlepszego głosu w Polsce. Produkcja programu wymieniła w tym roku niemal cały skład jurorski, a z poprzedniej edycji został tylko jeden trener - Michał Szpak. Widzowie rozpoczęli już dyskusję na temat doboru jurorów w 9. edycji "The Voice of Polnad".

Multimedia

W 9. edycji "The Voice of Poland" pojawią się nowi trenerzy. Najlepszego głosu w Polsce będą szukać tym razem: Michał Szpak, znany z poprzedniej edycji muzycznego show, Patrycja Markowska, która była już trenerką w drugim sezonie programu, a także dwie nowe twarze - Grzegorz Hyży i Piotr Cugowski. Decyzja TVP o wymianie niemal całego składu trenerskiego jest sporym zaskoczeniem, także dla widzów, którzy krytykują w sieci dobór jurorów.

Beznadziejny skład ... tylko Michał został fajny ... szkoda bo już nie mogłam się doczekać kolejnej edycji a teraz nawet nie wiem czy usiądę przed telewizorem . Chłopaków nie ma... szok i niedowierzanie

Chyba ktoś zwariował w tej tvp. A innych lepszych trenerów już nie ma na polskim muzycznym rynku? Ci nowi to jakaś farsa

Nuda bez Tomsona i Barona trzeba będzie znaleźć coś ciekawszego w tv

Nowego sezonu nie będę oglądać! Takim zmianom mówimy stanowcze NIE!!!

Nowa edycja bez kolejnego Trenera! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Część Internautów docenia jednak zmiany w fotelach Trenerów "The Voice of Poland". Chwalą decyzję o przedłużeniu kontraktu z Michałem Szpakiem, który według wielu był najlepszym ogniwem poprzedniej edycji. A co wy sądzicie o nowym składzie trenerskim "The Voice of Poland"?

Zobacz galerię

Zobacz, co działo się za kulisami finału 8. edycji!

Komentarze

Skomentuj
 • krystyna (gość)

  Masakra, jurorzy do domu, którzy nie odwracją foteli słysząc prawdziwy talent , ,,bo, wiesz, ja nie miałabym/niemiałbym z nim co zrobić..." Co to za aryści za dychę. Prawdziwy artysta rozwinie każdy talent odkryty, anie tylko ,,bi ja tylko rock", a ja to tylko ,,pop". To jaki to voice of Poland? cudowny śpiew, a tu umówiona osoba odwraca się, bo to coś dla niej? Nie to ci ludzie na scenie są dla Was!!!!! A jak nie wiecie, co macie z nimi zrobić to do domu idźcie i nie psujcie idei programu. Michał zostaje obojętny, bo chociaż słucha podpowiedzi, a inni mu zazdroszczą i dają się ponieść uplasowanej pozycji sprzed lat.

  03.10.2018 22:10
 • Joanna (gość)

  Z komentarzem trzeba poczekać, nie wiem skąd tyle agresji w stosunku do nowych trenerów. Cugowski- świetny wybór, najlepszy męski głos w Polsce. Patrycja Markowska i M.Szpak tez ok. Może tylko wybór G. Hyżego zastanawiający. Zbyt małe doświadczenie. Może traktować ten program jako promocję swojej osoby, co trochę już widać po pierwszych odcinkach.

  09.09.2018 11:22
 • Kersa (gość)

  Nie lubie szpaka , beznadziejny skład . Nie da sie tego oglądać

  25.08.2018 21:19
 • Maja (gość)

  Finał :) dwie piękne utalentowane dziewczyny z pięknym uśmiechem i głosem.Przykro tylko ,że w radiu nie grają autorskich utworów Majki i Łukasza Uważam,że są to dwie najlepsze piosenki z dobrym tekstem,melodią.Wkurzają mnie te układy.Przez to słuchacze nie mogą słuchać naprawdę fajnych utworów.Nie mam nic do utworów Marty i Michał puszczanych w radio.Szkoda tylko ,że decydenci nie patrzą na przekaz i jakość utworu.

  24.05.2018 09:31
 • Maja (gość)

  Skład jury będzie można ocenić w trakcie i po programie.Michała Szpaka znamy -sprawdził się znakomicie.Szkoda ,że nie ma chłopaków z Afromentalu.Mają w sobie to coś :)co przyciąga uwagę widzów.

  24.05.2018 09:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×