"The Voice of Poland". Trenerzy 9. edycji są już znani! Sprawdź, kto będzie szukał najlepszego głosu w Polsce! [ZDJĘCIA]

Trenerzy 9. edycji "The Voice of Poland" są już znani! W kolejnej edycji muzycznego show Dwójki w fotelach trenerów zobaczymy nowe twarze. Produkcja programu wymieniła niemal cały skład jurorski, a z poprzedniej edycji został tylko jeden trener! Sprawdź, kto będzie szukał najlepszego głosu w Polsce!

Multimedia

Rusza kolejna, 9. edycja "The Voice of Poland". W programie pojawią się nowi trenerzy. Najlepszego głosu w Polsce będą szukać tym razem: Michał Szpak, znany z poprzedniej edycji muzycznego show, Patrycja Markowska, która była już trenerką w drugim sezonie programu, a także dwie nowe twarze - Grzegorz Hyży i Piotr Cugowski.

Marta Gałuszewska i Michał Szpak tuż po finale! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Wiadomo już, że 9. edycja "The Voice of Poland" pojawi się na antenie TVP jesienią 2018 r. TVP2 i firma Rochstar już rozpoczęły poszukiwania zdolnych wokalistów, którzy chcą otrzymać tytuł "Najlepszego głosu w Polsce". Drugi casting odbędzie się w dniach 25 i 26 maja.

Przypomnijmy, że poprzednią, 8. edycję "The Voice of Poland" wygrała Marta Gałuszewska, która była w drużynie debiutującego w roli Trenera Michała Szpaka. Obok niego, w czerwonych fotelach zasiadali: Maria Sadowska, Andrzej Piaseczny oraz Baron i Tomson. Program prowadzili Tomasz Kammel i Maciej Musiał, a w odcinkach NA ŻYWO dołączyła do nich Barbara Kurdej-Szatan. Koperty z zaproszeniem do programu wręczała Marcelina Zawadzka.

Zobacz galerię

Zobacz, co działo się za kulisami finału 8. edycji!

Komentarze

Skomentuj
  • Barbara Lewicka (gość)

    Chcę wejść do programu zaśpiewam zaskoczę Michała zrobię to.

    01.09.2018 21:44

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×