"The Voice of Poland". Trenerzy przygotowują się do 9. edycji! Ile zarobią poszczególni jurorzy? [ZDJĘCIA]

"The Voice of Poland" wróci na antenę TVP2 już jesienią. Niedawno na jaw wyszła informacja na temat zarobków trenerów! Skąd taka różnica między płacami sędziów z różnych edycji?

Multimedia

"The Voice of Poland" często zmienia skład jury. W 9. edycji wśród trenerów zabraknie Andrzeja Piasecznego, z programu odeszli też Baron i Tomson z Afromental, którzy dołączyli do grona sędziów w innej produkcji TVP2 - "The Voice Kids".

Markowska, Cugowski, Hyży i Szpak pierwszy raz razem w zapowiedzi 9. edycji! [WIDEO]Zobacz więcej

Po roszadach na sędziowskich fotelach widzów czeka kolejna sensacja. Redakcja SE ujawniła, jakie pensje otrzymują poszczególni trenerzy za udział w programie. Najmniej zarobi Piotr Cugowski, który po raz pierwszy pojawi się w "The Voice" i za swój udział otrzyma zaledwie 64. tys. złotych. Patrycja Markowska, powracająca do programu po dłuższej przerwie, dostanie niewiele więcej, bo 70 tys. Na taką samą stawkę zgodził się Grzegorz Hyży, kolejny piosenkarz debiutujący w roli jurora. Najwięcej - aż 100 tys. złotych za cały sezon - wynegocjował Michał Szpak, który już drugi raz wystąpi w muzycznym show.

Na jaw wyszły także płace jurorów z "The Voice Kids". Różnica jest widoczna gołym okiem! Według doniesień Edyta Górniak ma dostać 400 tys. złotych, czyli cztery razy więcej niż Michał Szpak! Tuż za nią plasuje się Dawid Kwiatkowski ze stawką wynoszącą 200 tys. Najmniej dostaną Baron i Tomson - wspólnie panowie z Afromental otrzymają podobno 128 tys. Skąd wzięły się aż tak duże różnice w sumach między pokrewnymi programami TVP2?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×