"The Voice of Poland". TVP o zamieszaniu wokół składu jury: Udział pani Margaret nie był planowany w najnowszej edycji. Kiedy poznamy nazwiska Trenerów?

Telewizja Polska zabrała głos w sprawie zamieszania wokół składu jury 11. edycji "The Voice of Poland". Z oświadczenie wynika, że udział Margaret nie był planowany w najnowszej edycji muzycznego show. Kiedy poznamy nazwiska Trenerów?

Multimedia

Margaret rezygnuje z "The Voice of Poland", TVP komentuje

Ostatnio głośno zrobiło się za sprawą krótkiej, acz treściwej wypowiedzi Margaret. Wokalistka w jednym z komentarzy na Instagramie oświadczyła, że odchodzi z "The Voice of Poland", bo "to jest TVP".

Po tych słowach w mediach zawrzało. Głos w sprawie zabrała nawet Doda, która zasugerowała, że Jacek Kurski i jego żona blokują jej udział w show.

Doda zamiast Margaret w "The Voice"? Chce tego produkcja programu, ale TVP się nie zgadza?Zobacz więcej

W związku z pojawiającymi się w mediach informacjami, w niedzielę, 31 maja w sieci pojawiło się oświadczenie Telewizji Publicznej. Jego treść znajdziecie poniżej.

W związku z pojawiającymi się w mediach nieprawdziwymi informacjami, dotyczącymi ustalania składu jury programu „The Voice of Poland” TVP informuje, że w celu zapewnienia jak największej atrakcyjności formatu skład ten jest modyfikowany co sezon. Udział pani Margaret nie był planowany w najnowszej edycji „VoP”. Pełna lista członków jury zostanie podana w najbliższym czasie. - czytamy w oświadczeniu TVP.

Co o tym sądzicie? Czekamy na listę Trenerów 11. edycji "The Voice of Poland", która ma zostać podana w w najbliższym czasie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Ania (gość)

  No ona nic wartościowego do programu nie wnosiła. Więc duzo złego z tego powodu sie nie stanie. A jury niech sie zmienia, przynajmniej jest różnorodnie

  02.06.2020 10:28
 • Michał (gość)

  Całe szczęście że Jej nie będzie.Tak pustego i mało merytorycznego jurora nie było we wszystkich edycjach VOP.

  01.06.2020 07:18
 • Gość (gość)

  Osobiście wolę jak skład jurorów i prowadzących w tego typu programach się nie zmienia

  01.06.2020 00:46

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×