„The Voice of Poland”. Violet Oliferuk, przyjaciółka Michała Szpaka na Przesłuchaniach w ciemno! Przejdzie dalej?

Tak podekscytowanego Michała Szpaka nie widzieliśmy już dawno. Wszystko za sprawą przyjaciółki wokalisty, która w sobotnim odcinku pojawi się na scenie „The Voice of Poland”. Kim jest Violet Oliferuk i do czyjej drużyny zdecyduje się dołączyć?

Multimedia

Violet Oliferuk, przyjaciółka Michała Szpaka na Przesłuchaniach w ciemno!

Ostatnie Przesłuchania w Ciemno dziesiątej, jubileuszowej edycji „The Voice of Poland” zapowiadają się bardzo emocjonująco. Nie tylko dlatego, że poznamy ostateczny skład drużyn Margaret, Michała Szpaka, Kamila Bednarka oraz Tomsona i Barona. Jedną z uczestniczek, którą zobaczymy na scenie, będzie Violet Oliferuk.

Co ty tutaj robisz?! - wykrzyczał wyraźnie zaskoczony Michał Szpak po tym, jak w ostatniej chwili zdecydował się odwrócić swój fotel. Po czym podbiegł do Violet i mocno ją przytulił, co możecie już teraz zobaczyć w naszym wideo.

Michał od razu postanowił wyjaśnić trenerom oraz publiczności w studio, skąd zna się z Violet.

Violeta to jest moja psiapsi-psiapsi siostra - wyjaśnił rozemocjonowany trener.

Co ciekawe, Michał Szpak nie miał pojęcia, że jego wieloletnia przyjaciółka przyleciała do Polski, żeby spróbować swoich sił w jubileuszowej edycji „The Voice of Poland”.

Nie mogłam nic powiedzieć! - tłumaczyła w trakcie nagrań Violet, która poznała Michała ponad osiem lat temu na wspólnym koncercie w Warszawie.

Córka wokalistki Bayer Full na Przesłuchaniach w ciemno! Przejdzie dalej?Zobacz więcej

Violet Oliferuk - kim jest przyjaciółka Michała Szpaka?

Violet Oliferuk pochodzi z Bielska Podlaskiego ale jako nastolatka postanowiła wyruszyć w podróż za marzeniami, która ostatecznie zaprowadziła ją do Los Angeles. Obecnie, razem z siostrami, Violet zajmuje się firmą medyczną, ale jej największym marzeniem jest śpiewanie. Wiedziała o tym już jako mała dziewczynka, kiedy słuchała utworów swoich ulubionych wokalistek, m.in. Joss Stone, Lauryn Hill, Toni Braxton czy Christiny Aguilery.

Czy Violet wybierze przyjaciela na swojego trenera? A może zdecyduje się pójść do drużyny chłopaków z Afromental, którzy również odwrócili się podczas jej występu? Kto jeszcze będzie miał szansę wejść do Bitew, drugiego etapu muzycznego show? Odpowiedź już w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Nie lubie!!! (gość)

    Cały ten program jest na zasadzie,,Towarzystwo Wzajemnej Adoracji". ❤!!!

    06.10.2019 08:45
  • Rena (gość)

    Ustawka

    05.10.2019 07:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×