the voice of poland

"The Voice of Poland". Edyta Górniak przeszła sporą metamorfozę! Wcześniej zmagała się z krytyką swojego wyglądu. Zdradziła, jak to zrobiła

Edyta Górniak w ostatnim czasie znacznie się zmieniła. Swego czasu diwa polskiej sceny muzycznej przybrała na wadze. Na najnowszym udostępnionym przez artystkę zdjęciu można zauważyć, że znacząco schudła. Na łamach jednego z portali, Edyta Górniak postanowiła zdradzić szczegóły swojej metamorfozy. Jak to zrobiła?

22.05.2022The Voice of Poland

"Farma". Marcelina Zawadzka planuje już ślub i ciążę? Zaskakujące wyznanie gwiazdy. "Będzie ślub – będzie dziecko"

Marcelina Zawadzka w zeszłym roku pochwaliła się wspólnymi zdjęciami ze swoim nowym partnerem. Okazuje się, że związek zakochanych jest poważniejszy niżby mogło się wydawać, ponieważ telewizyjna gwiazda niedawno wyjawiła jednemu z portali swoje potencjalne plany związane ze ślubem oraz zajściem w ciążę. Czy niedługo ujrzymy ją w białej sukni?

22.04.2022Farma

"The Voice of Poland". Justyna Steczkowska przygotowuje się do ślubu? Różnica wieku ma nie być żadną przeszkodą

Justyna Steczkowska nie posiada się z radości, ponieważ jej najstarszy syn Leon Myszkowski od pewnego czasu jest szczęśliwie zakochany. W swoich mediach społecznościowych pociecha gwiazdy chętnie udostępnia materiały ze swoją wybranką Ksenią. Jego ukochana nie kryje się z tym, że chciałaby już stanąć na ślubnym kobiercu. Według medialnych doniesień, niedługo możemy się spodziewać ślubu zakochanej pary.

22.04.2022The Voice of Poland

"The Voice of Poland". Tomasz Kammel poruszony pogrzebem Witolda Paszta. Podzielił się refleksją o zmarłym ojcu

Nagłe odejście Witolda Paszta sprawiło, że rodzina, przyjaciele i fani muzyka pogrążyli się w smutku. Śmierć artysty skłoniła wiele osób do prywatnej refleksji. Jedną z takich osób był Tomasz Kammel, który uczestniczył w pogrzebie Witolda Paszta. Pożegnanie muzyka przypomniało mu inne smutne zdarzenie z jego życia - odejście jego ojca, Christiana Kammela.

19.03.2022The Voice of Poland

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×