the voice of poland

"The Voice of Poland" sezon 9. Ania Deko ujawnia co było najtrudniejsze w programie i jakim trenerem jest Grzegorz Hyży! Jakie muzyczne plany na przyszłość ma wokalistka? [WIDEO+WYWIAD]

Ania Deko jest jedną z finalistek 9. edycji programu "The Voice of Poland". Głosami widzów młoda wokalistka może cieszyć się z faktu, iż jest trzecim najlepszym głosem tej edycji programu! Który występ na scenie był dla niej najtrudniejszy? Jakie ma muzyczne plany na przyszłość? O to wszystko zapytaliśmy Anię Deko!

07.12.2018Wywiad

"The Voice of Poland" sezon 9 FINAŁ. Marcin Sójka wielkim zwycięzcą programu! Co sądzi o wyniku i kiedy ukaże się jego płyta? [WIDEO+ZDJĘCIA]

9. edycja programu "The Voice of Poland" przeszła do historii. W wielkim finale show na scenie zmierzyli się ze sobą Ania Deko, Maksymilian Kwapień, Natalia Zastępa oraz Marcin Sójka. Głosami widzów to ten ostatni może cieszyć się wygraną oraz kontraktem z Universal Music Polska. Co Marcin Sójka sądzi o wyniku programu i kiedy ukaże się jego płyta? Zapytaliśmy!

02.12.2018The Voice of Poland

"The Voice of Poland 9" FINAŁ. Wygrał Marcin Sójka z drużyny Patrycji Markowskiej! [RELACJA Z ODCINKA+ZDJĘCIA]

Marcin Sójka, którego Trenerką była Patrycja Markowska został zwycięzcą 9. edycji "The Voice of Poland". W finale emocje sięgały zenitu, bo po każdej rundzie żegnaliśmy jednego z finalistów. Marcin Sójka w wielkim stylu pokonał Anię, Natalię i Maxa zdobywając tytuł Najlepszego Głosu w Polsce, kontrakt płytowy i czek na 50 tysięcy złotych. Co działo się w wielkim finale 9. edycji "The Voice of Poland"? Jak występy uczestników oceniali Trenerzy? Sprawdźcie naszą relację z odcinka.

02.12.2018The Voice of Poland

"The Voice of Poland" sezon 9 FINAŁ. Kulisy wielkiego finału programu! Marcin Sójka spodziewał się zwycięstwa? Michał Szpak zawiedziony werdyktem? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Za nami wielki finał 9. edycji programu "The Voice of Poland". Emocji nie brakowało, ponieważ na scenie zmierzyły się ze sobą najlepsze głosy tej edycji show. Co działo się za kulisami finału i jak werdykt widzów przyjęli uczestnicy? Byliśmy z kamerą na finale "The Voice of Poland 9" i przepytaliśmy zawodników! Sprawdźcie naszą relację z finału show!

02.12.2018The Voice of Poland

"The Voice of Poland" sezon 9 FINAŁ. LP i Doda w finale w programu! Kto jeszcze wystąpi na scenie? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Gościem specjalnym Wielkiego Finału 9. edycji „The Voice of Poland” będzie LP – amerykańska wokalistka i autorka hitu „Lost on You”. Podczas ostatniego odcinka na żywo artystka zaprezentuje najnowszy singiel „Girl Go Wild”. To nie jedyna gwiazda sobotniego wieczoru – finałowy odcinek uświetnią również czołowi polscy artyści. Z gościnnym występem pojawią się również m.in. Sarsa, Baranovsky i Doda.

30.11.2018The Voice of Poland

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×