"The Voice Poland". Baron związał się z Sandrą Kubicką. Przypisuje się mu relacje z wieloma kobietami - jak było naprawdę? Zobacz zdjęcia!

Media donosiły o wielu związkach Aleksandra Milwiwa-Barona z pięknymi i sławnymi gwiazdami i celebrytkami. Niektóre z nich okazały się tylko plotkarskimi wymysłami. W galerii prezentujemy (być może) wszystkie.

Multimedia

Baron i kobiety

Muzyk jest z pewnością mężczyzną kochliwym i łasym na kobiece piękno. Do tego niestałym, bo po nagłym wybuchu uczucia cała relacja trwa raptem - najczęściej - kilka miesięcy i jest po wszystkim. Teraz Aleksander Milwiw-Baron związał się z modelką Sandrą Kubicką. Jak się okazuje, para poznała się już cztery lata temu, ale wówczas nic nie zaiskrzyło między nimi.

W życiu chodzi o dobry timing. Wcześniej nie byliśmy na siebie gotowi. Baron musiał przejść swoje, a ja swoje. Bardzo mi przykro, kiedy czytam w mediach, że jest babiarzem. Alek jest przystojnym mężczyzną. To oczywiste, że kobiety za nim szalały, szaleją i będą szaleć. Ja też byłam związana ze znanymi facetami. Nie oceniajmy ludzi przez pryzmat nieudanych związków. To jest bardzo głupie, bo każdy chce kochać i znaleźć miłość. Niektórzy szukają jej dłużej, inni krócej. Ja też wielokrotnie się spaliłam, ale najważniejsze, by znaleźć, kogoś, kto jest z tobą kompatybilny. Alek jest ze mną - wyznała modelka w rozmowie z Plotkiem.

Baron ma znanego ojca i brata! Czym się zajmują? Niewielu o tym wiedziałoZobacz więcej

Na swoim profilu instagramowym Sandra Kubicka dała upust emocjom i tak opisała swój związek z Baronem:

(...) jestem zakochana. Alek jest najcudowniejszym mężczyzną jakiego w życiu poznałam. Fascynuje mnie każdego dnia. Rozmawiamy godzinami na wszystkie tematy i codziennie się śmiejemy. Uczę się od niego i doświadczam nowego. To było moje marzenie, aby być z tak inteligentnym mężczyzną. Jest również bardzo wrażliwy... dready i muzyka rockowa to wizerunek ale jego delikatne i ciepłe serce to coś czego nie wszyscy maja szansę doświadczyć. Otwiera się dla nielicznych. Dziękuję kochanie, że dałeś mi tę szansę. Jestem ogromną szczęściarą, że mogę budzić się codziennie obok Ciebie. Pierwszy raz czuję, że jestem w dojrzałym związku, gdzie nie ma żadnej kłótni, zazdrości, rywalizacji. Jest tylko miłość, szacunek i szczerość. Dbamy o siebie i swoje uczucia. Alek dodał mi na nowo pewności siebie, którą ludzie mi odebrali… sprawił, że znów czuję się piękna. Połączyło nas wiele ale głównie wspólna perspektywa na życie. Jesteśmy kompatybilni i to jest dla nas najważniejsze.

Ostatnie Przesłuchania w Ciemno za nami i mamy wojnę! "Jestem tak wkurzona, że nie chce mi się z tobą gadać"Zobacz więcej

Para potrzebowała 3 miesięcy, by utwierdzić się w przekonaniu, że do siebie pasują - spotykają się bowiem od lipca. Są ze sobą codziennie, więc - jak stwierdziła Sandra - praktycznie ze sobą mieszkają.

W GALERII zdjęcia prawdziwych i domniemanych kobiet Barona!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×