"The Voice Senior 2". Barbara Parzeczewska triumfuje! Kim jest zwyciężczyni programu TVP dla śpiewających seniorów?

Po ośmiu tygodniach muzycznych zmagań seniorów poznaliśmy zwyciężczynię drugiej edycji „The Voice Senior”. Decyzją widzów Barbara Parzeczewska z drużyny Andrzeja Piasecznego okazała się najlepiej śpiewającą uczestniczką drugiej odsłony show. Sprawdźcie, kim jest!

Multimedia

BARBARA PARZECZEWSKA WYGRAŁA "THE VOICE SENIOR 2"

Zwyciężczyni drugiej edycji „The Voice Senior” już po występie w trakcie Przesłuchań w Ciemno media okrzyknęły najbardziej przebojową uczestniczką drugiej edycji talent show. Jej występy tylko z pierwszego i drugiego etapu programu wyświetlono na You Tube ponad 300 tysięcy razy.

Nie spodziewałam się tego. Ależ jestem dumna... Bardzo dziękuję za wiarę we mnie. Jestem przeszczęśliwa, że tutaj jestem, bo bardzo chciał tego mój małżonek. Tak bardzo we mnie wierzył. To zwycięstwo jest dla Mojego Rybki. Dziękuję bardzo Andrzejowi, że dał mi taką szansę. Dziękuje bardzo słuchaczom i widzom, którzy na mnie głosowali. Cóż więcej mogę powiedzieć - jestem szczęśliwa i na pewno będę dalej śpiewać, bo bez śpiewu nie żyję - wyznała tuż po ogłoszeniu wyników Barbara Parzeczewska, która na scenie wykonała trzy utwory - „Black Velvet”, „Valerie” oraz „I Will Survive”.

Znamy zwycięzcę 2. edycji programu! Kto został najlepszym głosem wśród seniorów?Zobacz więcej

Przypomnijmy, że muzyka od zawsze gościła w sercu Barbary Parzeczewskiej. W wieku 18 lat wzięła udział Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze. Przez lata śpiewała w zespole grającym w restauracjach i na dancingach, m.in. w Polsce, w Szwecji, Finlandii i w Stanach Zjednoczonych. Do programu zgłosiła się za namową jej największej miłości - męża Ireneusza, któremu dedykowała każdy występ na scenie „The Voice Senior”. Ukochany Barbary Parzeczewskiej odszedł w listopadzie 2020 roku.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Halina (gość)

  Super śpiew Duży talent Gratulacje

  10.02.2021 21:34
 • Ira (gość)

  Uważam, że powinna wygrać p.Raisa. P.Basia super śpiewa ale jest profesionalistką, całe życie śpiewała i koncertowała z mężem muzykiem. Koncertowali w całej Europie. Cała reszta wykonywała inne zawody do emerytury, śpiewanie było obok. Czy były to równe szanse? Ponadto p. Basia mogła chociaż jedną piosenkę zaśpiewać po polsku jak p. Raisa. Żyjemy w Polsce i mamy nasz język ojczysty, czy nie mam racji?

  10.02.2021 20:32
 • Laura (gość)

  Wow, co za głos, wspaniała barwa, wspaniały kontakt że scena, a także cudowne interpretacje i emocje, które świadczą o ogromnej wrażliwości. Odważna, przebojowa a jednocześnie bardzo skromna. Tak trzymać Basienko. 🥰🥰🥰

  10.02.2021 11:13
 • KL (gość)

  Valery w jej wykonaniu genialne !

  09.02.2021 11:50
 • KL (gość)

  Była najlepsza, prawdziwa artystka. Zalety w jej wykonaniu dla mnie genialna! Stawiałam na nią i cieszę się, że zdobyła pierwsze miejsce.

  09.02.2021 11:49
 • Helenka (gość)

  Stawiałam na panią Basię i się nie zawiodłam. Sympatyczna jednym słowem artystka.

  08.02.2021 22:16
 • EWA (gość)

  Gdyby wcześniej zgłosiła się na jakiś casting to zrobiłaby na pewno karierę.Bardzo miła kobieta, wspaniały głos i zasłużone zwycięstwo!!!! Zdrówka i wszystkiego dobrego.Pozdrawiam

  08.02.2021 11:31
 • Gusia (gość)

  Piękny głos i przeurocza kobieta.

  08.02.2021 10:55
 • Irena (gość)

  Super śpiewa i wygląda.To bardzo dobry wybór telewidzów

  08.02.2021 09:43
 • Lucy (gość)

  Super wystep.co za cudowny głos.

  07.02.2021 18:27

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×