"The Voice Senior 2" finaliści. Kim są uczestnicy, którzy będą walczyć o zwycięstwo? Poznajcie ich bliżej!

W najbliższą sobotę poznamy zwycięzcę drugiej edycji muzycznego show "The Voice Senior". Kim są uczestnicy, którzy po raz ostatni zaśpiewają na scenie "The Voice Senior"? Kto powtórzy sukces sióstr Szydłowskich?

Multimedia

"The Voice Senior 2" - finał w sobotę, 6 lutego, o godz. 20:00 w TVP2! - sprawdź program TV

Przed nami wielki finał drugiej edycji "The Voice Senior". W ostatni odcinku show, który w każdą sobotę gromadzi przed telewizorami miliony widzów, na scenie zaprezentuje się ośmioro finalistów, po dwóch z drużyny Alicji Majewskiej, Izabeli Trojanowskiej, Witolda Paszta oraz Andrzeja Piasecznego.

Andrzej Nosowski faworytem publiczności? Widzowie programu TVP2 nie kryją entuzjazmu!Zobacz więcej

Finałowe starcie będzie podzielone na dwie części. Podczas pierwszej z nich na scenie wystąpi ośmioro finalistów. Spośród nich trenerzy wybiorą po jednej osobie, która przejdzie do drugiej części finału. O tym, kto jest najlepiej śpiewającym seniorem w Polsce, zdecydują widzowie biorący udział w głosowaniu SMS.

Spośród ponad trzech tysięcy osób, które zgłosiły się do "The Voice Senior", do finału dotarli Kazimierz Górecki i Raisa Misztela z drużyny Alicji Majewskiej, Andrzej Nosowski i Andrzej Szpak z drużyny Izabeli Trojanowskiej, Ewa Olszewska i Andrzej Pawłowski od Witolda Paszta oraz Barbara Parzeczewska i Anna Tchórzewska, których trenerem jest Andrzej Piaseczny.

Zajrzyj do naszej galerii i poznaj bliżej finalistów 2. edycji "The Voice Senior". Kto zwycięży?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • hk (gość)

    stawiam na panią Raisą ma przepiękny głos, ale nie jest rodowitą Polką , w sms może przegrać.

    04.02.2021 17:43

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×