"The Voice Senior 2" PÓŁFINAŁ. Kto odpadł, a kto znalazł się w finale? Seniorzy zaśpiewali największe przeboje!

Za nami półfinał 2. edycji "The Voice Senior". 24 seniorów, którzy oczarowali trenerów podczas Przesłuchań w Ciemno walczyło o przejście do kolejnego etapu. Trenerzy stanęli przed niełatwym wyborem, ale wszystko jest już jasne. Poznajcie finalistów "The Voice Senior 2".

Multimedia

"The Voice Senior 2" półfinał - co się wydarzyło?

Na pierwszy ogień w półfinale "The Voice Senior 2" poszła drużyna Andrzeja Piasecznego. Romuald Ardanowski wzruszył Trenerów wykonaniem piosenki "Sen o Victorii". Anna Tchórzewska zmierzyła się z utworem Sławy Przybylskiej pt. "Pamiętasz była jesień". Tuż po niej na scenie pojawił się Andrzej Musiałek, który wykonał "Obudź się". Andrzej Piaseczny miał przed sobą bardzo trudne zadanie, bo w drugiej części na scenę wkroczyli jeszcze: Andrzej Sobolewski z piosenką "C'est la vie", Barbara Parzeczewska, która zaśpiewała "Can't Take My Eyes Off You" i Ireneusz Nosek z utworem "Nie mogę Ci wiele dać".

Do finału z drużyny Andrzeja Piasecznego przeszły: Anna i Barbara.

Siostry Szydłowskie zaśpiewały w "Dzień Dobry TVN" swój pierwszy singiel. Jak wyszło?Zobacz więcej

Z drużyny Alicji Majewskiej jako pierwsza wystąpiła Irena Hodowaniec, która zaśpiewała "Ty". Następnie usłyszeliśmy "Hello" w wykonaniu Kazimierza Góreckiego. Elżbieta Jatulewicz zmierzyła się z utworem Kaliny Jędrusik - "S.O.S.". Występy w drugiej grupie rozpoczęła Jolanta Zając-Stachurska z piosenką "Moje serce to jest muzyk". Cezary Olszewski zaśpiewał "A Whiter Shade of Pale", a Raisa Misztela wykonała "Oczy czarne".

Bilet do finału z drużyny Alicji Majewskiej otrzymali: Kazimierz i Raisa.

Teresa Kuczera poruszyła widzów i Trenerów. Po występie usłyszała od Andrzeja Piasecznego piękne słowaZobacz więcej

Później zobaczyliśmy zmagania w drużynie Izabeli Trojanowskiej. Andrzej Szpak brawurowo zaśpiewał "Jednego serca". Teresa Kuczera wykonała słynne "Kasztany". Dalej usłyszeliśmy "Ludzkie gadanie" w wykonaniu Wiesława Herliczko. Po przerwie Andrzej Nosowski zaśpiewał "Konie", Tomasz Szymański wykonał "Bridge Over Troubled Water", a Waldemar Bara zmierzył się z utworem "Kto nie kochał".

Z ekipy Izabeli Trojanowskiej w finale wystąpią: Andrzej Szpak i Andrzej Nosowski.

Uczestnik show TVP odnalazł siostrę po 50 latach! Zobaczcie wzruszające wideo!Zobacz więcej

Witold Paszt na pierwszy ogień wystawił Teresę Mikutę, która zaśpiewała "Bésame mucho". Kolejnym półfinalistą z jego drużyny był Andrzej Pawłowski z piosenką "Uciekaj, moje serce". Alicja Mieszało walczyła o przejście do finału z piosenką "Miłość ci wszystko wybaczy". Ostatnimi półfinalistami byli: Jadwiga Paduch, która zaśpiewała "Nah Neh Nah", Jan Adamiak z piosenką "Wiem, że nie wrócisz" i Ewa Olszewska z "Pogodą ducha".

Witold Paszt zaprosił do finału: Andrzeja Pawłowskiego i Ewę.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Victor (gość)

  Bananowemu trenerowi w tym odcinku słoń na ucho nadepnąl. Pani Alicja pięknie śpiewała, no cóż..on sam w swych stylizacjach jest taki " romski".Albo bardziej tandetny. Chyba zamiast na słuchaniu skupia się na wzruszaniu oczywiście nie ma w tym nic szczerego. Więcej klasy Panie Bananowy.Ucz się od Piaska,Majewskiej Wyglądasz staro, fatalnie, więc ten ubiór niech nie rzuca się w oczy .

  04.02.2021 05:06
 • Gość (gość)

  Kolejny debil sąsiadujący chamem

  31.01.2021 21:06
 • Gość (gość)

  Masakra nie wiem czym się zachwycać porażka

  31.01.2021 19:13
 • Iwona (gość)

  Lila, zgadzam się z Twoją opinią, wybór p. Raisy to nieporozumienie....

  31.01.2021 09:13
 • Lila (gość)

  Najlepszy był Cezary Olszewski to Alicja wybrała Ukrainkę RIse. .Zła decyzja druga Rodowicz nikomu nie potrzebna. Nie pstrze już bo my Polacy nie doceniamy Siebie Cezary Mistrz cudny wokal. Alicja przepadlas i też stare pudło.

  31.01.2021 04:35
 • angelika (gość)

  Dlaczego?

  31.01.2021 01:57
 • :/ (gość)

  Ja pierdole kolejny 'program' poziomem sąsiadujący z martyniukiem.

  31.01.2021 00:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×