"The Voice Senior". 2. sezon talent show dla seniorów przesunięty na 2021 rok! Wszystko przez COVID-19?

Nie mamy dobrych informacji dla fanów programu "The Voice Senior". Niestety, 2. edycja programu zostanie wyemitowana dopiero w 2021 roku! Skąd ta zmiana? Wszystko przez COVID-19?

Multimedia

"The Voice Senior" to program, który widzowie po prostu pokochali. Nic więc dziwnego, że oczekiwania od 2. sezonu programu o śpiewających seniorach są wysokie, jednak na premierę show trzeba jeszcze poczekać.

Jak informuje serwis wirtualnemedia.pl, chociaż program miał być wyemitowany w grudniu 2020 roku, to jednak Telewizja Polska przesunęła jego emisję na styczeń 2021 roku. Program ma wystartować 2 bądź 9 stycznia, a do tego zostanie wydłużony do sześciu odcinków! Widzowie obejrzą cztery Przesłuchania w ciemno, półfinał oraz finał.

Premiera 2. edycji przesunięta? Show z udziałem seniorów może nie wrócić!Zobacz więcej

Na fotelach jurorskich ponownie zasiądą Andrzej Piaseczny i Alicja Majewska, a do tego w jury pojawią się Izabela Trojanowska i Witold Paszt, którzy zastąpią Urszulę Dudziak i Marka Piekarczyka. Program poprowadzą Marta Manowska i Rafał Brzozowski.

Tuż po emisji "The Voice Senior" zostanie wyemitowana kolejna edycja programu "The Voice Kids".

Zobacz galerię

Zwyciężczynie "The Voice Senior" tuż po finale

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Już od kilku miesięcy było wiadomo, że druga edycja tego programu jest planowana na styczeń, a nie na grudzień, więc nic nie zostało przesunięte. Tak samo jak The Voice Kids będzie teraz emitowane od lutego do kwietnia, a nie od stycznia do lutego, tak jak w przypadku poprzednich edycji. Od razu, gdy zostały ogłoszone castingi do tych programów (W MAJU!), w ich regulaminach było zapisane kiedy te programy będą emitowane i były tam podane te późniejsze terminy. Następnym razem polecam najpierw sprawdzić takie rzeczy, do których linki są podane od kilku miesięcy na stronach tych programów na Wikipedii, zamiast wciskać ludziom takie głupoty.

    19.10.2020 18:58

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×