"The Voice Senior 2". Siostry Szydłowskie wydały płytę i wracają w finale programu TVP! Zobaczcie zwiastun!

Po spektakularnym zwycięstwie w pierwszej edycji muzycznego show, fenomenalne siostry Szydłowskie wydały swój debiutancki album! W najbliższą sobotę panie zaśpiewają w wielkim finale drugiej edycji "The Voice Senior".

Multimedia

"The Voice Senior 2" - finał w sobotę, 6 lutego, o godz. 20:00 w TVP2! - sprawdź program TV

Elżbieta, Jolanta i Krystyna są najlepszym przykładem, że nigdy nie jest za późno na spełnianie marzeń. Siostry Szydłowskie w ubiegłej edycji trafiły do drużyny Urszuli Dudziak i wygrały program. Dziś, niewiele ponad rok po zwycięstwie, ukazał się ich debiutancki album pt. „Siostry Szydłowskie”. Na płycie znajdują się covery, które wspaniałe panie zaśpiewały w programie, m.in. piosenki z repertuaru Alibabek, The Andrews Sister czy Dolly Parton.

W sobotnim finale drugiej edycji „The Voice Senior” siostry Szydłowskie zaśpiewają singiel „Sing Sing Sing”. Specjalnie dla was przygotowaliśmy fragment występu Elżbiety, Jolanty i Krystyny, który możecie zobaczyć już teraz.

Siostry Szydłowskie zaśpiewały w "Dzień Dobry TVN" swój pierwszy singiel. Jak wyszło?Zobacz więcej

Przypomnijmy, że siostry Szydłowskie pochodzą z Łodzi. Występ w „The Voice Senior” był ich hołdem dla mamy, która marzyła o tym, żeby córki zaśpiewały razem na scenie. Nie tylko marzenie spełniły, ale wygrały w wielkim stylu. Oczarowały publiczność harmonijnym śpiewem i niebywałym kobiecym wdziękiem, zabierając widzów w swingującą, sentymentalną podróż do lat młodości dzisiejszych seniorów. – Jestem szczęśliwa i bardzo dumna – mówiła po zwycięstwie Urszula Dudziak, trenerka Sióstr.

Elżbieta, Krystyna i Jolanta zaśpiewają na scenie „The Voice Senior” już w najbliższą sobotę o godzinie 20:00 w TVP2. Zobaczcie zwiastun!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×