"The Voice Senior 3". Rolnik podbił serca Trenerów! Kim jest Ryszard Wagner? Przed laty wiele łączyło z Alicją Majewską

Ryszard Wagner odwrócił trenerskie fotele w zaledwie kilka sekund. Okazało się, że przed laty uczestnika "The Voice Senior" wiele łączyło z Alicją Majewską. Zobaczcie kim jest rolnik, który podbił serca Trenerów!

Multimedia

"The Voice Senior 3" w soboty, o godzinie 20:00 w TVP2

Kiedy podczas Przesłuchań w Ciemno do „The Voice Senior” zaczął śpiewać „When A Man Loves A Woman” Michael’a Boltona trenerzy nie zwlekali z wciśnięciem przycisków obracających ich fotele. Ryszard Wagner, bo o nim mowa, jest 71-letnim rolnikiem z niewielkiej wsi Holendry Baranowskie w województwie mazowieckim.

Jestem muzyczno-nowoczesnym rolnikiem, ponieważ nie mam własnego sprzętu rolniczego. Przeznaczyłem wszystko na sprzęt muzyczny. Muzyka jest dopełnieniem mojego wnętrza - mówi o sobie uczestnik sobotniego odcinka „The Voice Senior”.

Muzyka towarzyszyła mu w życiu od najmłodszych lat. Dziadek Ryszarda był organistą w kościele, a tata zawsze ochoczo grał na gitarze.

Kiedy przychodzili goście, tata zawsze stawiał nas w kąciku i zawsze chwalił się, jak to dzieci nauczył. Tak się zaczęło - wspomina Ryszard Wagner, który jako nastolatek dostał się do Szczecińskiego Chóru Chłopięcego Słowiki.

Maryla Rodowicz zaskoczyła wyznaniem! "Tego świat jeszcze nie wie"Zobacz więcej

Z wiekiem niezwykle utalentowany senior zaczął występować także w innych formacjach. Po studiach dostał się m.in. do zespołu muzycznego Hajduczki, z którym występował. Podczas występu na scenie „The Voice Senior” okazało się, że pan Ryszard śpiewał także w innym zespole bliskim sercu Alicji Majewskiej.

Przepraszam bardzo, ale nie śpiewał pan kiedyś w Particie? - zapytała Alicja Majewska, która swoją muzyczną karierę zaczynała właśnie od występów we wspomnianym zespole.

Tak, zahaczyłem. To było zastępstwo. Kilka koncertów miałem - wyznał Ryszard Wagner, którego fragment sobotniego występu możecie zobaczyć już teraz w naszym wideo.

Ja śpiewałam w Particie wcześniej, a ty potem. Zawsze miałeś taki głos piękny? Chyba się rozwinął - pytała zaskoczona Alicja Majewska.

Talentem muzykalnego rolnika była zachwycona nie tylko Alicja Majewska, ale także pozostali trenerzy.

Miałam ciary - skomentowała Maryla Rodowicz.

To jest głos - zachwycał się Piotr Cugowski, który w trakcie występu Ryszarda, podobnie jak Witold Paszt, nie by w stanie usiedzieć w miejscu.

Kogo Ryszard Wagner wybierze na swojego trenera? Odpowiedź już w sobotę o godzinie 20:00 w TVP2. Tego dnia poznamy także wszystkich już półfinalistów trzeciej edycji „The Voice Senior”.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×