"The Voice Senior 3". Widzowie zaniepokojeni stanem zdrowia Witolda Paszta! Natalia Paszt wyznała, jak czuje się jej tata!

Za nami wielki finał programu "The Voice Senior 3". Podczas ogłaszania wyników na żywo, w studiu TVP, nieobecny był Witold Paszt, który wcześniej przeprosił widzów za swoją absencję, tłumacząc się stanem zdrowia. Widzowie są zaniepokojeni tym, jak czuje się legendarny muzyk! Głos właśnie zabrała jego córka, Natalia Paszt.

Multimedia

Widzowie zaniepokojeni stanem zdrowia Witolda Paszta! Natalia Paszt wyznała, jak czuje się jej tata!

Witold Paszt nie pojawił się na ogłoszeniu wyników programu "The Voice Senior 3", chociaż to właśnie reprezentant jego drużyny, Krzysztof Prusik, triumfował w finale. Muzyk grupy VOX przeprosił fanów za swoją nieobecność, tłumacząc się złym stanem zdrowia. To mocno zaniepokoiło widzów.

Moi kochani, nie będzie mnie dziś wieczorem w studio "Pytania na śniadanie" na ogłoszeniu wyników głosowania. Dochodzę do siebie w domku po chorobie - napisał w swoim oświadczeniu Witold Paszt.

Znamy najlepiej śpiewającego seniora w Polsce! Kto wygrał kultowy program TVP?Zobacz więcej

Teraz głos odnośnie do stanu zdrowia swojego taty, zabrała jedna z córek muzyka, Natalia Paszt. W rozmowie z "Plejadą" powiedziała:

Mogę jedynie powiedzieć, że tata daje sobie czas na odpoczynek po kilku intensywnych miesiącach pracy i ma rekonwalescencję po chorobie do końca marca. Potem planuje wziąć się ostro do pracy.

Trzymamy kciuki, aby Witold Paszt wrócił w pełni do zdrowia!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Nikola (gość)

    Szkoda że widold paszt umarł był wspaniały.

    19.02.2022 21:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×