the voice senior 4

„The Voice Senior 4”. Piotr Cugowski rozstał się z żoną? Jego nowa narzeczona znała swoją poprzedniczkę!

Piotr Cugowski to jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów, który w ostatnim czasie ogromną sympatię widzów zdobył jako jeden z trenerów wokalnych w programie „The Voice Senior”. Teraz w mediach zaczęły pojawiać się informacje, które wielu fanów artysty mogą zdziwić. Okazuje się bowiem, że Piotr Cugowski... jakiś czas temu rozstał się z żoną!

25.01.2023The Voice Senior

„The Voice Senior 4”. Widzowie nie kryją wściekłości nad zachowaniem trenerów! Ich zdaniem doszło do skandalu. „Wstyd wręcz dla jurorów!”

Za nami 5. i 6. odcinek 4. edycji programu „The Voice Senior”, w których doszło do kolejnych przesłuchań w ciemno. Jedną z seniorek, która tego wieczoru zaprezentowała swoje wokalne umiejętności była Róża Frąckiewicz. Jej występ odbił się szerokim echem wśród fanów programu. Wszystko przez oceny jury, które zdaniem widzów były wprost skandaliczne.

22.01.2023The Voice Senior

„The Voice Senior 4”. Tak prezentują się gwiazdy najnowszej edycji programu! Rodowicz, Węgorzewska, Szczepanik i inni. Publikujemy zdjęcia z konferencji prasowej show

Już niebawem telewidzowie będą mieli okazję oglądać czwartą odsłonę „The Voice Senior”. Niedawno odbyła się konferencja prasowa programu, na której pojawiły się najważniejsze postaci kolejnej edycji show. W galerii publikujemy zdjęcia z wydarzenia. Sprawdźcie, jak zaprezentowały się gwiazdy „The Voice Senior 4”!

22.11.2022The Voice Senior

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×